Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki írna privit? Lenne pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki írna privit? Lenne pár kérdésem

Figyelt kérdés

Aki vett már be eseményutáni tablettát de leginkább a 120 órásat az írna nekem üzit? Lenne pár kérdésem

:-)


2021. szept. 13. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
120 órásról soha nem is hallottam. Max 48 órával esemény után be kell venni, de inkább 24 órán belül, az a biztosabb.
2021. szept. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Már létezik 120 órás is, ellaone a neve

Ez állitólag még a negyedik napon is ugyanolyan erős mint az elsőn persze ebben nem vagyok biztos de ezt irja a betegtájékoztató

2021. szept. 13. 18:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Létezik 120 órás olyan mint egy hormon-atombomba, még erősebb a hatása mint a korábbi 48-72 órásaknak. Szóval nagyjából erre is számíts majd, de le van írva a betegtájékoztatóban milyen mellékhatásokat okozhat (s sokszor sajna okoz is, de ez van, még mindig jobb mint az abortusz).
2021. szept. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elolvastam persze a betegtájékoztatót de nekem semmilyen mellékhatása nincs

Nem ment belém a párom amúgy és pár nappal a várt menstruációm előtt voltunk együtt csak be voltam szarva és bevettem egyet. Azonban 4.napja nem jött meg

2021. szept. 14. 04:33
 5/6 anonim ***** válasza:
1 es vagyok. Azért mert nem hallottam 120 órásról le kell pontozni? Gratulálok. Amiket írtál kérdező itt kommentben az alapján 48 órás is elég lett volna. Megzavartad a hormonháztartásod
2021. szept. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia, én mindegyik kérdést zöld kezeztem vagy hogy kell ezt mondani, nem tudom miéet pontoztak le. Egyébként azóta már meg is jött, igaz majdnem 2 héttel később de megjött, szerintem ha nem vettem volna be akkor se lettem volna terhes csak megijedtem, hogy a várt menstruáció előtti napokba nem éreztem se egy kis derékfájást mint máskor se egy kis alhasi fájdalmat,így végül azt láttam jónak ha inkább beveszem. Soha többet nem csinálok ilyet az biztos. Legyen szép napod!
2021. szept. 25. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!