Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Másnál is ez van??

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is ez van??

Figyelt kérdés

Február óta szedem a fogamzásgátló

Néhaa a levél második hetében görcsölni szokott a hasam

Múlthéten (amit már egyszer ki is irtam)

Lehetséges hogy szerdán nemtudott jol felszivodni a gyogyszer mert pontosan nem emlékszem hogy 1szer vagy 2szer volt gyogyszer bevétele utána lazább székletem

Másnap gyógyszer bevétele után együtt voltam a barátommal de óvszerrel és az le csúszott az aktus végén de barátom álitása szerint nem került belém sperma

Viszont vasárnap óta valamikor görcsöl a hasam valamikor nem

A gyógyszer nem jó vagy mással is szokott ez lenni? Esetleg baj lehetette az óvszer lecsúszás miatt?



2021. szept. 10. 12:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem írni hogy a mellbimbó udvarom kicsit érzékenyebb de ez eddig is így volt
2021. szept. 10. 12:23
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem migrénem szokott lenni a szünetes héten. De másikat is felirathatsz hátha annál nem lesz ilyen mellékhatás. Én má 3x valtottam.


A tabletta amúgy akkor is felszívódik meg működik, ha utána egyből hasmenésed van. Nekem ezt mondta az orvosom.

2021. szept. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem nagyon zavar a görcsölés csak most nagyon megijedtem hogy baj lehet de köszönöm a válaszod ☺️
2021. szept. 10. 15:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott időnként tabletta mellett
2021. szept. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most őszintén. Gyógyszert szedsz, óvszert használtatok, ami bár lecsúszott, de a barátod szerint nem lett baj. Miért kell akkor ennyire parázni? Gyógyszer mellé óvszer sem kéne. Persze nem baj, ha alaposabbak vagytok, de azért ez egy kicsit már mániás.

A középidős görcsölés simán lehet a peteérés jele. Ez gyógyszer nélkül is előfordul sokaknál. Később, ha gyereket szeretnél, majd nagy hasznát veszed. Ha nagyon erős, vagy egyéb zavaró tüneteket észlelsz, lehet jelezni az orvosnak, és írhat fel másikat. De azért olyan sokban nem különböznek.

2021. szept. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!