Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátló megoldást...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátló megoldást preferálsz és miért?

Figyelt kérdés
2021. szept. 8. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Alkalmiban, kalandban ahol még nincs meg a 100%-os bizalom ott óvszer. S bár a nélkül sokkal jobb, de inkább elengedni szeretem magam nem azon görcsölni megjön-e, vagy bekap-e az ember valami kis "ajándékot".

Állandó kapcsolatban, HA megoldható akkor az óvszer elhagyható, van pár tucat hormonális (tabi, gyűrű) és hormonmentes megoldás is.

2021. szept. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Fogamzásgátlót. Alapos kivizsgálás, és rendszeres kontroll mellett. Az ok pofon egyszerű, elviselhetetlen görcseim voltak korábban menstruáció alatt, napokig nem ettem, vényre kapható fájdalomcsillapítók sem hatottak, csak hánytam, görcsöltem, sírtam. Mióta szedem, nincs rá panaszom. Tisztában vagyok a kockázatokkal, mint írtam járok orvoshoz, nekem ez megéri. Nem alkalmizok, csak kapcsolatban szexelek, egyértelműen kényelmes és biztonságos megoldás. Meg én szeretem az érzést, hogy bennem megy el.
2021. szept. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Alkalmim sosem volt, kapcsolat elején gumival próbálkoztunk de végül egy éve már hogy elhagytuk azt is. Megszakítás van.
2021. szept. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%
Az én pasim ha véletlenül belém engedte akkor utána ki is szívta rögtön belőlem.Ez bevált módszer volt,nem lett baba.
2021. szept. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Gumi. Próbáltam már több fajta fogamzásgátló tablettát, hüvelygyűrűt egyik sem vált be, mind mellekhatást okozott nálam.
2021. szept. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
#3 ha amúgy is tervezitek a közös babát akkor hajrá, továbbra is megszakítással, úgyis fogy a magyar.
2021. szept. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
A "megszakítás" az nem védekezés..
2021. szept. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
A megszakítás nálunk védekezés. Másnál nem érdekel mert kb mindenki rosszul csinálja (igen, el lehet rontani ezt is) Tesztoszteron hiánya van, plusz alacsony a spermiumszáma (félig-meddig steril) szóval nulla az esélye a gyereknek. Majd ha oda jutunk esetleg művi úton. Üdv a 3-as.
2021. szept. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Az előváladékban is van életképes spermium, az érvelésed gyenge.
2021. szept. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
18%
9-es nem kell érvelnem. Nincs előváladéka, mert alacsony a tesztoszteron szintje, nem fejlődött ki rendesen, nem kezdek magyarázni egy ismeretlennek. Kötekedhetsz, én biztosan tudom hogy nulla az esélye, de azért megszakítást használunk (orvosok szerint anélkül sem lenne baj, de azért én sem kockáztatok). Lepontoztatok nullára, de ez is csak azt mutatja hogy mennyire nem bírtok elfogadni egy életstílust, egy választ, inkább csak nyomogatjátok az X-et mert az számotokra a lelki felüdülés. :) Internetes társadalom kuka.
2021. szept. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!