Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tartok a fogamzásgátló gyógysz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartok a fogamzásgátló gyógyszer szedésétől, félek, hogy nagyon elhízok, hajlamos vagyok rá. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyukámnak se vált be, rengeteget hízott, ezért abba hagyta.
2007. dec. 27. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Én is aggódtam ez miatt, hogy el fogok hízni,bár nem vagyok rá hajlamos! Ha elkezded a tabit szedni, figyelj oda, hogy mit eszel! Ha kialakítasz egy rendes étrendet, akkor gondod nem lehet! Jah és arra is ügyelj, hogy tényleg csak akkor egyél, amikor éhes vagy! Hajlamosak vagyunk akkor is éhesnek érezni magunkat, amikor valójában nem is éhesek vagyunk, hanem szomjasak!
2007. dec. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Ma már nagyon alacsony hormonztartalmú tabik is vannak.Anyukád annakidején valszínűleg a triregolt szedte.

Én is hajlamos vagyok hízásra,de egy grammot nem híztam a tabitól,pedig nem kísérleteztem mindenféle étrenddel.

De amikor elmész dokihoz akkor mondd meg neki,h hajlamos vagy hízásra,és nem akarsz elhízni a tabitól.Ő így majd olyan tabit ír fel,de készülj fel,h azoknak borsosabb ára van.(Amit én szedtem az 6ezer volt/3hónap,és ennél vannak még jobbak is.)

2007. dec. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Beszélj a nőgyógyiddal. Sajnos ha a hormonjaidat zavarja össze, hiába figyelsz az étkezésre :S


Ha ennyire félsz a tablettától, beszélj a barátoddal. Válasszatok más védekezési módot. Pl. óvszert.

2007. dec. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is hajlamos vagyok a hízásra és amióta szedem (4 éve)kb. 8 kg jött fel!! Úgyhogy ennyit az "alacsony hormontartalomról"!!


De egyátalán nem biztos, hogy te is hízni fogsz tőle! Próbáld ki! Szedd egy évig és majd meglátod! Ha hízol 2-3 kg-ot, az semmi! Ha többet, akkor meg abbahagyod vagy felíratsz másikat!

2007. dec. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!