Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A tabi miatt pattanásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tabi miatt pattanásos lettem. El fog múlni? Milyen külső mellékhatást érzékelhetek még? Azon kivül hgy a mellem is kezd változni.

Figyelt kérdés

Elkezdtem a tabit szedni.Ma veszem be a 13.-ik szemet. De észre vettem, hogy a mellem kezd feszülni,ami nem baj,had nőjjön:D

De néhány pattanásnak lettem gazdája.Ezt a tabit már használtam nyáron,de meg kellett szakitanom,de akkor nem emléxem pattanásokra.De viszont mindig volt egy kettő,ha nem volt meg a szexuális életem.Di mióta nemi életet élek,nem volt patim,most a tabitól meg kijöttek. Milligestet szedem. Azt szokták mondani hogy a tabi szedéskor nincs pattanás.Akkor most miért van? Nem hiszem hogy rossz lenne nekem a tabi,mert semmi más rossz tünetem nincsen.Valakinek van tapasztalata,véleménye,esetleg tanács? 22vagyok


2008. dec. 10. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Tabitól eltűnnek elvileg.
2008. dec. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
uh,kösz a gyors választ. akkor elfognak tünni,csak még nem szokta meg a szervezetem??? mennyi idő kell neki??
2008. dec. 10. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is kijöttek egyes szakaszban pl 2 héten szedem a tabit akkor kijönnek és megjön akkor, elmúlik. De most vagyok szedem fél éve és már nincs pattanásom :)
2008. dec. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Tabit szedek 2 hónapja. Mikor megjön kijön kb 2 pati : D tulképp arrol van szó hogy mindenki szervezetére és hormoális beállítottságára másképp hat a gyógyszer innentől kezdve kire hogy hat... de hosszutávon valszin el fog tünni.
2008. dec. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
rendben. köszi:)
2008. dec. 10. 19:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem is biztos, hogy a tabletta miatt lett pattanásod, úgy-hogy felesleges ezen agyalnod.a pattanás nagyon sok mástól is kijöhet. pl.:sok édesség, zsírossabb kaja, vagy stressz.
2008. dec. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!