Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes ?

Figyelt kérdés
Slinda nevű fogamzasgátlót kezdtem el szedni a múlt hónapban zöld placebo tabletták szedése alatt gondoltam ,hogy meg fog jönni a menszeszem ,de nem jött. Vegyek egy terhességi tesztek?Vagy jártatok már ti is így?

2021. aug. 14. 13:48
 1/4 asus11 válasza:
100%
Szerintem vegyél
2021. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendeltetésszerűen szedted, akkor nem valószínű. Ha hosszabb ideje szeded a gyógyszert, akkor nem baj, ha évi 1-2x kiamarad a vérzés a szünet/placebo napokon.

Ellenben igen, egy 300 forintos tesztet megér a nyugodtság.

2021. aug. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, ha időben bevetted, nem hánytál, nem volt hasmenése, nem szedtél antibiotikumot. A szervezetednek 2-3 hónap kell, mire átáll a mesterséges hormonszintre.
2021. aug. 15. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30%
Első hónapban ajánlatos más fogamzásgátló módszerről is gondoskodni.
2021. aug. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!