Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő után kellene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után kellene váltanom? Mit mondjak az orvosomnak?

Figyelt kérdés

Missee fogamzásgátlót szedek több, mint 1 éve, és semmi baj sem volt vele...eddig.

Mostanában egyre többször előfordul áttöréses vérzés a hónap minden időszakában. 1-2 naptól kezdve 2 hétig is húzódott már.

A mennyiségét ahhoz tudnám hasonlítani, amikor a mensi utolsó napjaiban már csak barnás vérzés jelenik meg. Nem sok, de pont elég, hogy zavarjon.

Ez lassan 3 hónapja így megy, és nem tudom, mit tegyek. Azt hittem, el fog múlni, viszont már kétlem.



2021. aug. 8. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nem igen fogsz hiteles, szakmai választ kapni, hacsak nőgyógyászok nem szoktak ezen az oldalon olvasgatni. Fontos, hogy egy szakembertől tájékozódni, ha valami rendellenességet tapasztalsz, hívd az orovosod
2021. aug. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt mond el az orvosodnak amit leírtál, hogy áttöréses vérzésed van 3 hónapja. Ha 3 hónapja fennáll, akkor nem fog magától megszűnni, mindenképpen javasolt lenne egy kivizsgálás! Nagy gond nincs, de utána kellene nézni, rutin uhg + labor.
2021. aug. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!