Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor elkezdtem szedni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Summer2 kérdése:

Mikor elkezdtem szedni a fogamzásgátló tablettát milyen tüneteid lettek? Már az első héten volt gond vagy ez évek múlva alakul ki?

Figyelt kérdés
2021. aug. 6. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3 év után rombolta szét a hormonháztartásom
2021. aug. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fél év után alakult ki, állandó hasmenés, hányás, gyomorfájdalom, fejfájás
2021. aug. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi tunetem nem volt soha, pedig 2 ev szunetet leszamitva 10 eve szedem. Amikor a 2 eves szunetet tartottam, akkor az elejen kicsit hullott a hajam es menstruacio elott kijott par pattanasom, de akkor se volt semmi komoly problema.

Nem torvenyszeru, hogy mindenkinek baja lesz tole, de teny, hogy nem art jobban odafigyelned magadra, ha szeded (pl. mellek gyakoribb vizsgalata csomok miatt, sepruvenak, ertagulatok monitorozasa trombozis megelozese vegett, nulla cigi stb.)

2021. aug. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hosszú évek után sincs semmiféle bajom. Sőt, a korábban elviselhetetlen görcseim is elmúltak. Konkrétan használhatatlan voltam, napokig. Egyáltalán nem törvényszerű, ahogy a 3as is írta, csak rendszeresen kell járni vizsgálatokra.
2021. aug. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!