Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha eltolom a menstruációmat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eltolom a menstruációmat és az új levélből tovább szedek, és miután "megjön" ,a megkezdettet kell folytatni szedni vagy vegyek új levelet?

Figyelt kérdés
tri regolt szedek. a válaszokat előre köszönöm
2007. dec. 26. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp vegyél új levelet. A megkezdettet pedig tedd el tartaléknak. Jól jöhet balesetek esetére (hányás, hasmenés, ilyenek).
2007. dec. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Inkább ne told el, ha lehet! Vagy beszéld meg a kezelőorvosoddal, hogy milyen módon tolhatnád el, ha égetően fontos. De hormonkészítményekkel nem szavad saját szakállra kísérletezni.
2007. dec. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Az újat kezded.

Amúgy inkább ne told el, nekem totál felborította az egész a hormonháztartásomat, pedig csak 1 héttel korábbanra hoztam a nyaralás miatt. Azóta sem jött meg, csak 1-szer pár napra. Ez nem játék, hidd el, én is nagy hülye voltam.

2007. dec. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen kezdj új levelet!És ne hallgass az előttem szólóra! Ha rendesen szeded, akkor utána is meg fog rendesen jönni! Persze ezt az eltolásos módszert csak nagyon ritkán lehet alkalmazni pl. nyaraláskor és vizsgakor
2007. dec. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!