Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor jönnek elő a fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jönnek elő a fogamzásgátló mellékhatásai?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja szedem de még semmit nem tapasztaltam, pedig szinte mindenkinél hallottam hogy ilyen meg olyan mellékhatás jött ki nála. Én nem vettem észre semmit, se mellnövekedést, se hízást, se növekvő étvágyat. Lesz még valami ezután, vagy szerencsés vagyok és ha eddog nem volt, már nem is lesz semmi?

2021. aug. 3. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinél jönnek elő mellékhatások, ez pont olyan mint bármelyik gyógyszernél.
2021. aug. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Évek múlva

Én 3 évig szedtem, utána endokrinológushoz jártam, mert leállt a pajzsmirigy működésem

2021. aug. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor volt gáz, amikor abbahagytam.
2021. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

10 éve szedem (mondjuk egyszer tartottam 1 év szünetet), de soha semmilyen negatív mellékhatása nem volt. Amikor abbahagytam, hullott kicsit a hajam és par hónapig több volt a pattanásom menstruáció előtt, de akkor sem volt komolyabb gond.

Mindenkinek másképp reagál a szervezete, felesleges stresszelni rajta.

2021. aug. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!