Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy néz ki egy aktus óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néz ki egy aktus óvszert használók?

Figyelt kérdés

Nem érzitek teljesen korlátozottnak magatokat? Én egy aktus közben folyton ficergek. Simogatom, bekapom, ráülök, megint bekapom és ahogy épp jól esik. Ezt guminál hogy lehet kivitelezni?

Nem monoton? Nem uncsi? Gondolom nem teszitek-veszitek egymas után az óvszereket fel-le.

Akkor gumi nélkül mindent és miután felkerül már végig toljatok az aktust?



2021. júl. 31. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Engem csak az érzet miatt korlátoz, egyébként nem zavar. Előtte mindig a számba veszem a párom, utána pedig akkor, ha nem az óvszerbe megy el. Pózváltásoknál egyáltalán nem zavaró. Korábbi páromnál megszakítást alkalmaztunk, de ugyanígy nézett ki egy aktus menete.
2021. júl. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem a póz váltogatására gondolok.

Mondjuk kéz-száj-punci-száj-mell-punci-száj.

Nem valami koreográfia, csak kb erre gondoltam.

2021. júl. 31. 12:48
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Én nagyon. Már alapbol oda kell figyelni, hogy kőkemény legyen a farkam, akkor gumi gyorsan fel, és gyors behatolás. Problémás, ha szünetet akarok tartani, mert gumival nagyon hamar belankadok, ha nincs izgatva a farkam. Én is igénylem a szopást közben, elég kényelmetlen lehúzni, megint vissza...
2021. júl. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

", bekapom, ráülök, megint bekapom és ahogy épp jól esik. "


Gondolom az meg sem fordul a fejedben,hogy nem mindenki ezt szereti,amit te. Lásd az 1. hozzászólót. Csomó ember gumi nélkül sem akarja úgy csinálni,mint te. Nem mindenki szereti a túlmozgásos,csapongó embereket.

2021. júl. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Csapongó.😅

Akkor aki nem,meg a stabil. Értem.

Akkor vélhetően a gumit nektek talalták ki.

2021. júl. 31. 14:54
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előjáték alatt nem kell, aktus közben meg a pozíciót váltogatjuk, nem kell felszopni, merev anélkül is.
2021. aug. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi a jó, én ezt a logisztikázást nem bírnám.:)

Nekem kényelmetlen a gumi, de ez van. Amikor olyan időszak van, naturba elkezdjük, és csak a tüzijáték előtt kapom fel a gumit.

Amikor viszont kell a gumi, behatolástól a végéig fennmarad.

Érzetre az elején számít, hogy van-e gumi, a végére nekem ugyan az.

2021. aug. 1. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!