Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kivert aztan en megujjaztam....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivert aztan en megujjaztam. Ettol lehet terhes?

Figyelt kérdés
Tudom h eleg huje kerdes,de par napja kesik a mensztruacioja a baratnomnek.2 hete kb kivert ,aztan en megujjaztam,de nem dugtam fel a ujjam a huvelyebe,hanem csak a folott izgattam.Lehetseges h valahol nyoma maradt a spermanak es bekerult?Semmi jele nincs h terhes legyen,nincs szedules,rosszullet,csak kesik a menszesze.Mindketten 18ak vagyunk es szuzek.Szex nem volt meg.Legyszi ne nezzetek hujenek,csak egyszeruen megijedtem es kene kis segitseg.
2010. aug. 28. 12:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
jajj mindenki ezzel van el......nem terhes, basszus!!!!! már ha késik 1 napot a havija akk már biztos terhes,de (figyelj!!!!) még szűz!!!!! ember!!!!!
2010. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

jó akkor nem nézlek hülyének, de azért elképedtem a hüJén, azon, hogy "megujjaztad" de nem dugtad az ujjad a hüvelyébe. az ujjazás ezt jelenti, ha kívülről birizgáltad, az nem az. nagyon kevés az esélye, hogy így spermium kerül a hüvelyébe, de legközelebb ne játsszatok ezzel, ha ő volt az, aki először izgatott téged, mossatok mindketten kezet utána... :) nem árt, és legyen jó alapos.

És spermás kézzel semmiképp ne nyúlj belé, ciki lenne, ha szüzen így lenne terhes :D

16/L

2010. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
te tényleg nem tudsz írni,vagy csak vicceltél?
2010. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok apuka :P FAIL!!

19/F

2010. aug. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem vicceltem csak nincs kezeten a billentyuzetemen.
2010. aug. 28. 12:15
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
persze, a gumi sem véd 100%ban, me gminden megtörténhet de annyira kicsi az esélye, szóval 99,9% hogy nem terhes, nyugi. Egyébkén a hülye ly-nal írandó.
2010. aug. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
ha senki nem tud ertelmes valaszt adni akkor haggyatok..az elso ket kommentelonek azert kosz
2010. aug. 28. 12:16
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
Nincs ékezet? Am az abc t ismered?
2010. aug. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
28%

mivel szűz ezért nem eshet teherbe.

komoly lenne hogy még megvan a szűzhártya és úgy szül :D na de segáz.

2010. aug. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
utolsó, hülyeségeket ne mondjunk már.:) a nagynéném is úgy lett terhes 19 éves SZŰZként hogy a pasija spermás kézzel jól megujjazta:D cikis volt, mikor nemhitte el neki senki, hogy szűz.
2010. aug. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!