Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor jelentkeznek a terhesség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jelentkeznek a terhesség első jelei és mik azok?

Figyelt kérdés
1,5 hete feküdtem le a barátommal. Elvileg nem volt semmi baj de volt egy kis félre értés. Emiatt kicsit félek. Kb 2 napja sokkal több a “fehér” folyásom. Kicsit emiatt parázok. Félnem kéne?
2021. júl. 16. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Meg nem voltam terhes (hala egnek), de sokszor volt már para. Egy dolgot megtanultam, ne gondold tul. Irany a dm/rossmann, ket teszt kb negyszaz forint, nyugtasd meg magad es csinálj tesztet. :)
2021. júl. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Az első jel ha késik.

A második jel nekem az volt hogy a kedvenc ételem nem tudtam megenni. Itt már bő 1 hónapos terhes voltam.

2021. júl. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2 hét múlva kéne megjönne. Szoval még nem késik:)
2021. júl. 16. 21:51
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Második vagyok.

Nekem akkor sem tűnt fel amikor késett hogy terhes vagyok.

Pont az esküvőknk napján kellett volna megkonnie. Arra fogtam hogy stressz miatt késik.

Utána egyből elmentünk nászútra, arra fogtam hogy felfaztam.. amikor rosszul voltam az eteltol és szagoktol akkor gondolkodtam hogy itt más a helyzet.

2021. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És szerintetek lehet valami baj?
2021. júl. 16. 22:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha elmegy benned, az nem csupán félreértés :D
2021. júl. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem ment el bennem. Használtunk gumit csak először azt hittük hogy kiszakadt. De nem volt semmi:)
2021. júl. 17. 03:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!