Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tanácstalan vagyok a védekezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok a védekezés terén?

Figyelt kérdés

Eddig csak fogamzásgátlò gyűrűt majd később tablettát hásználtam. Sajnos a tabeltta kuka mivel a májam nem bìrta begyulladt és még gyògyulòban van. Viszont ezek után már én se szìvesen és az orvosok se engedik. Milyen más mòdszer lehezne ami biztonságos?

A naptar mòdszer az nem védekezés és nem is játszik nálam mert rendszertelen a menstruáciòm.

Òvszert sosem használtam, sose helyeztem még fel.. félek hogy béna lennék, vagy hogy kiszakad, lecsuszik. Nem szeretnék még 2 évig babát mert nincs meg a kellő anyagi háttér.

Valami olyan vedekezés érdekelne mint a tabletta..szerettem azt a modszert mert ìgy biztos voltam hogy nem hibáztam és nem paráztam


2021. júl. 11. 00:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lassan nyolc éve használok gumit, egyetlen egyszer szakadt ki (akkor is egy kissé kitekert pózban próbáltam berakni és rögtön hallottuk hogy valami nem oké, nem a végén volt meglepi), és nem is volt semmi gond. Ha véletlen fordítva próbáltam felhúzni, akkor levettem és húztam fel másikat. Amúgy se neked kell felrakni, nálunk pl mindig én húzom fel.


Nyilván a tablettánál macerásabb hogy gumi esetén akció közben van fél perc technikai szünet (vagy az elején fel kell húzni), de amúgy egyszerű és biztonságos módszer, és az egészséged se teszi tönkre.


29F

2021. júl. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azert ez megnyugtatò. Csak itt gyakorin annyi ilyen rem sztorit olvastam mar.
2021. júl. 11. 00:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az egyessel, a gumi teljesen jó módszer.
2021. júl. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megpròbálok nem félni tőle.
2021. júl. 11. 00:44
 5/7 anonim ***** válasza:
A gumi a legbiztosabb. Kielégítő védelmet tud még nyújtani pesszárium ÉS hüvelyzselé együttes használata is, de macerásabb mint két pillanat alatt felrakni a gumit (bár a férfiaknak intenzívebb élményt nyújt a "guminélküliség"). Nem kell aggódni, ha megfelelően használjátok a gumit akkor nem fog kiszakadni.
2021. júl. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs okod félni a gumitól. 1-2 alkalom alatt meg lehet tanulni felhúzni, de nem muszáj a nőnek csinálnia. Ha jól csináljátok, nem fog csak úgy lecsúszni vagy kiszakadni. Ráadásul az aktus után (vagy akár közben is) tudod ellenőrizni, hogy nem történt-e baj. Ha esetleg mégis baleset történne, ami nagyon ritka, akkor azt látjátok, és tudsz bevenni esemény utánit.
2021. júl. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A hüvelygyűrűvel mi volt a gondod? elméletileg sokkal kevésbé veszi igénybe a májat, mint a tabletta, mivel a hüvelyen keresztül nem a májon keresztül jut be a hormon a vérkeringésbe.


Ki lehet még próbálni a tapaszt is, az sem bántja nagyon a májat.

2021. júl. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!