Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az esemény utanitol minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esemény utanitol minden esetben kellene hogy verzes jelentkezzen?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Be kellett vennem egy esemeny utanit de mar napok ota a bevetelt kovetoen nem jott meg, nem jelentkezett pecsetelo verzes sem, pedig egyik bnomnek igen. Csak fejfajas, es faradtsag jelentkezett.

Korabban is vettem be akkor se jott meg, legelso bevetelkor volt hogy igen. (Osszesen eddig 3szor vettem be eletemben)

Az hogy nem jelentkezik verzes gond?nem eleg hatekony?


Koszonom


27L


2021. jún. 30. 23:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem utána 1 hét múlva jött meg, de úgy rendesen... 🙄 Konkrétan óránként tampi csere +betét.


Amúgy mikorra kéne megjöjjön? És mikor voltatok együtt? Ciklus közepén, végén? Csak azért kérdezem, mert ha pl pont peteérés volt akkor uhye csak 84% vedettseget ad

2021. júl. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!