Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SOS lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Szombaton lefeküdtem a barátommal, néhányszor belém hatolt,utána gumit húzott..

Tudni kell rólam hogy az átlagnál hosszabbak a ciklusaim,minden hónapban 1-2 nappal későbbi dátumon szokott megjonni,15-e körül kezdődött a legutóbbi..

Lécci csak olyanok írjanak akik értenek is hozzá ne szóljatok le hogy így meg úgy védekezni kellett volna,tudom hogy hülyeség volt... Köszi előre is a válaszokat 😌



2021. jún. 29. 08:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézd nagyon kicsi esélye van
2021. jún. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%
Itt pont nem fogsz találni olyat aki ért hozzá, csak olyanokat akik okoskodnak. És igen, védekezni kellene.
2021. jún. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Csomót olvastam róla és elvileg nem szabadna még egy héttel a mensi befejezése után megtörténnie mivel hosszabbak a ciklusaim.. 2es: tudoom😌 de hátha......
2021. jún. 29. 09:07
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Jósoltatni szeretnél? Vagy mi? Ha 15-én kezdődött, kb most van ovulációd. A szex idején nem voltál termékeny állapotban. Csodák persze vannak, úgyhogy lehetsz terhes. Esélye: 0,000000000001%.

Amúgy nem lenne hátrány a tested működésével tisztában lenni, ha ahhoz már elég nagynak érzed magad, hogy szexelj...

2021. jún. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
Igen, lehetsz terhes. Kevés az esélye, de ha nem védekeztek megfelelően, akkor a baba befigyelhet.
2021. jún. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Párszor betette de aztán húzott gumit. Nem hiszem hogy lehetsz terhes. Sőt biztos hogy nem.
2021. jún. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes, de a védekezés nagyon fontos!

Ha parázól, attól sem fog megjönni.

Sajnos nem megy ilyen könnyen mint azt sokan gondolják.

2021. jún. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

Max akkor, ha azelőtt elélevezett, mielőtt belédhatolt.

Amúgy nem hiszem, hogy lesz bármi, ne aggódj

2021. jún. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat 💛😌

8:előző nap élvezett el,aznap nem, tudtommal önkielégített..

Együttlét előtt egy kicsit izgattam neki de nem sokáig mert nem bírtuk ki.. kicsit bennem volt aztán ki is vette mert nem akart kockáztatni. Tudom már ez is kockázat🙈 de a ciklusaim az előző hónapokban elég hosszúak olyan 34 nap körül ezert aggódom 🙈

2021. jún. 29. 12:01
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Aham. De akkor ebben így mi az ami aggodalomra ad neked okot?
2021. jún. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!