Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta Tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta Tudom a fogamzásgátló azzal a céllal lett kitalàlva hogy meggàtolja a nem kívánt terhességet Ès azt is tudom hogy ez se nyújt 100%-os biztonságot de? Többi lent

Figyelt kérdés

4-5hónapja szedem

A párommal egy héten max 1-2szer vagyunk ugy együtt de van olyan hogy 1szer sem

Amikor együtt vagyunk mindig bennem megy el de utána mindig félek h csak baj lesz

Mindig normálisan időbe be szedem a gyógyszert (este 8kor) valamikor már kis idővel előtte

Az első hónapokba voltak kisebb csúszások de eddig nem lett gond belőle

Igy is megvan az esélye hogy terhes lehetek ha bennem megy el?

Gondolom igen de megkérdezem tapasztaltabb emberektől inkább

Nem kérek rossz indulatú kommentet akit zavar a kérdésem kérem ne válaszoljon

Aki normális választ ír annak előre is köszönöm ❤️



2021. jún. 27. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Ha rendeltetésszerűen szeded szinte 0% az esélye a terhességnek.

Hiába stresszeled magad

2021. jún. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
1% esély mindig van. De ha ennyire parázol akkor ne szexelj, vagy használjatok plusz védelmet.
2021. jún. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Az esély mindig megvan amíg szexeltek.

Anyám minden darabot beszedett a fogamzásgátlójából, abból lett a testvérem. Utána spirált rakatott fel, akkor lettem én. Majd másfajta fogamzásgátló tablettát szedett, mint első alkalommal. Mivel harmadszor is terhes lett, abortuszra kellett mennie. Onnantól már nem volt gond, el is köttette magát.

Sose akartak gyereket, mindig védekeztek, lett 2 gyerekük és 1 megszakított terhesség.

2021. júl. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

Nincs 1% esély: ha normálisan szeded, nem vagy beteg, nem hányod ki, stb. - néhány ezrelék van csak.

Ennyi esélye annak is van, hogy otthon megcsúszol és összetöröd magad.

Szerintem ne problémázz ezen.

2021. júl. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!