Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A lányok általában mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok általában mikor szednek fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Amikor hosszú kapcsolatban vannak akkor kezdenek el szedni?

Vagy van olyan is hogy elkezdi 16 évesen szedni folyamatosan ha van ha nincs barátja? Ilyenkor minden fiúnak engedik gumi nélkül vagy csak akiben megbízik?


2021. jún. 27. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
Folyamatosan szedem. Mert nem csak a nem kívánt terhességek elkerülése a célom vele. Nagyon erős, kínzó görcsökkel járt mindig is a menstruációm, így egy jó alapos kivizsgálás, és rendszeres kontroll mellett tabi mellett döntöttem. Mindig szedem, folyamatosan. Igaz nagyjából mindig volt valakim, pár hónap maradt csak ki néha. Hosszú kapcsolataim voltak, sosem alkalmiztam. De ha mégis lett volna rá példa, akkor természetesen gumit ugyan úgy húzattam volna vele.
2021. jún. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Folyamatosan szedem, szinten orvosi okok miatt, kapcsolatban csak std tesztután hagyjuk el a gumit érthető okokból
2021. jún. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!