Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mik voltak a legrosszabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik voltak a legrosszabb tüneteid, amikor fogamzásgátlót szedtél?

Figyelt kérdés

Erősen gondolkozom azon, hogy kezdjek-e szedni. Viszont amiket hallottam, eléggé visszahúznak ettől.

Szeretnék meghallgatni pár véleményt és személyes tapasztalatot.

Hallottam olyat, hogy valaki hízott nagyon sokat, valaki pedig fogyott. (Tudom, hogy ez a legkisebb gond)

Ti hogyan találtátok meg a megfelelő bogyót? Mennyire vagytok megelégedve a mostanival?


2021. jún. 25. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

Erre nem fogsz tudni megfelelő választ kapni, mert minden szervezet máshogy reagál a fogamzásgátlókra. Én a Symicia-t szedem, nekem személy szerint semmi bajom nem volt tőle, az egyetlen változás, amit csinált a testemmel, az az volt, hogy nem fáj már, ha menstruálok. (Mindig is nagyon fájt a hasam, ha megjöttés rosszul voltam.)

De lehet, hogy veled meg ez a gyógyszer pont rosszat csinálna, és más válna be. Az is lehet, hogy neked se lenne tőle semmi bajod. El kell menned nőgyógyászhoz, aztán vérvételre, hogy egyáltalán szedhetsz-e fogamzásgátlót, (mert van, aki nem szedhet) és utána próbáld ki amit felír, és meglátod.

Én ezt tudom neked javasolni.

2021. jún. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, azt tudom, hogy vérvételre kell menni :)

Csupán annyira lettem volna kíváncsi, a mellékhatások milyen %-ban jönnek elő. De akkor ezek szerint emberfüggő, köszi a választ.

2021. jún. 25. 14:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia :)

A sima vérvétel sajnos nem elég, trombózis-szűrő vizsgálatra kellene elmenned. Sajnos nekem trombózisom lett a gyógyszertől.

Először Ditinellt szedtem, minden rendben volt tőle, szép volt a hajam, a bőröm stb. Majd egyre kevesebb lett a menstruációs vérzésem, mármint tényleg brutál kevés, ami gyógyszer mellett sem normális. Igazából nekem ugyanúgy fájt a hasam, mint előtte, ebben nem okozott változást. Viszont kb 2 havonta a nőgyógyásznál csücsültem valamilyen gomba vagy fertőzés miatt, illetve felfázásom is nagyon sokszor volt. Aztán váltottam Yangeera, amitől pedig jött a trombózis :(

Nem ajánlom, én fél éve nem szedem, és most jövök rá, hogy mennyivel jobb nélküle. Először semmi bajod, utána jön a baj

2021. jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
híztam 15 kg-ot és a libidóm 0, pedig én mindennap szexelek, a hangulatom egy hisztis picsáé. Abbahagytam, 3 évig tartott mire helyreállt minden, soha többé hormon, inkább felrakattam hormonmentes spirált.
2021. jún. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

- libidóm nullára csökkent

- a melleim úgy fájtak, hogy konkrétan sírtam

- folyamatosan véreztem


Nekem ennyi elég volt, hogy soha ne akarjak többé fogamzásgátlót szedni.

2021. jún. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!