Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akkor mitol lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor mitol lehet?

Figyelt kérdés

Nem jott meg a verzesem…

Teszt negativ

Lehet a sok citromos viztol?


2021. jún. 24. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Már adtunk válszt az előző kérdésre is.

Lehet a stressztől,nagy melegtől és a citromos víztől együttesen késik. Ha negatív akkor több, mint valószínű, hogy nem vagy terhes. Védekeztetek?

2021. jún. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tabit szedek fel eve es nem ment el bennem
2021. jún. 24. 08:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi! Sok stressz,az időjárás befolyásoló tényező,és sok minden más is lehet .. késhet akár egy hetet is,az még normálisnak mondható,nem kell túlaggódni.. de ha addigra sem jön meg,keress fel egy nőgyógyászt…
2021. jún. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyugi,a citromos vizet hanyagold most,elvileg tényleg van valami hatása a ciklus késleltetésére,bár nem tudom mennyire igaz ez. Mindenesetre szerintem nem kell aggódnod,ennyi késés még belefér.
2021. jún. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pedig feher folyasom is van tobb mint szokott de meg mindig semmi es zombaton kell kezdenem megint a tabit
2021. jún. 24. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!