Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A második Pfizer vakcina...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A második Pfizer vakcina okozhat fogamzásgátló szedése mellett erősebb hüvelyi folyást?

Figyelt kérdés
Már negyedik hónapja szedem ugyanazt a fogamzásgátlót ( Jangee ) és a második oltás óta erősebb folyásom van, bár már elmúlni látszik. Az oltás előtt nem volt ilyen problémám ezért is kérdezem, hátha más is tapasztalt hasonlót.

2021. jún. 23. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy az oltást nem tesztelték kifejezetten a női ciklusra és jelenleg is kevés felmérést csinálnak vele. Emiatt okoz menstruációs zavart többeknél.

Ennek fényében nem lehet megmondani, hogy normális-e, hogy nemcsak a menstruációd, de a folyásod is változott.

2021. jún. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Nekem az első oltás óta rendellenes a folyásom és gombaszerű tüneteim vannak, de nem sikerült kimutatni a fertőzést és a gombaellenes kezelés se használt. Modernát kaptam. Reménykedem, hogy elmúlik magától, de igazából nem tudom, mihez kezdjek. Más nem okozhatta, nem éltem szexuális életet. Kurvára megbántam az oltást :D
2021. jún. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt senki sem tudja megmondani jelenleg... a hatásmechanizmusa alapján nincs közvetlen hatása rá, de majd ha lesz 3-5 éves tapasztalat belőle akkor meg lehet állapítani. Az egészségre nem káros, keveseknél van mellékhatás a covid ellen véd - egyenlőre ez volt a legfontosabb szempont egy-egy vakcinánál.
2021. jún. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel gyakorlatilag egyáltalán nem tesztelték, bármit okozhat.
2021. jún. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez komoly, hogy a vakcinának van köze ehhez, vagy csak véletlen egybeesés inkább?
2021. jún. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!