Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért jár ez a fejemben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jár ez a fejemben?

Figyelt kérdés

A jelenlegi párommal nagyon úgy néz ki, hogy kb 2 hónap múlva szakítanunk kell a távolság és a napirendjeink nagy különbségei miatt. Nos szerintem, ha ő venne egy jó nagy levegőt és összegyűjtené a bátorságát, erre nem lenne szükség.

Fogamzásgátlót szedek és mikor összeveszünk, megbánt vagy eszembe jut ez a szakításos dolog, mindig arra gondolok, hogy lerakom a gyógyszert és nem szólok neki. Vajon mi történne, mit tenne akkor. És észrevettem magamon, hogy az utóbbi időben késve (pl 1 óra késéssel) veszem be a gyógyszert. 2 óránál többet még sose késtem vele, de félek, hogy nem fogom tudni "kontrollálni" magam.



2021. jún. 22. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egyik legaljasabb dolog.

Nem csak a saját életedet tennéd tönkre egyedülálló szülőként, hanem a gyerekét is.


Miért ragaszkodsz egy halott kapcsolathoz?

2021. jún. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig kontrolláld magad,mert ha átvágod,akkor tutira nem marad veled.Lehetsz egyedülálló anyuka.Szuper lesz nem igaz?Gyerekkel nem lehet megfogni senkit.Utána meg még te lennél felháborodva,hogy magadra hagy a gyerekkel.Nagyon rossz ötlet,felejtsd el!
2021. jún. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez a távolság blabla,csak kamu,itt te ragaszkodsz,ő meg már nagyon menne,úgyhogy szerintem meg te vegyél nagy levegőt,és szakíts te.
2021. jún. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudom mi a bajod, mert a kérdésből nem derül ki, de ezt a hülyeséget azonnal fejezd be, mert ebből jó nem fog kisülni azt most megmondom!


Ha csak szexhiányod van, azt másképp is meglehet oldani, ha meg valóban szeretitek egymást akkor a fent felsorolt dolgok nem okozhatnának gondot, mert a 21. században azért már lehet tartani a kapcsolatot többféleképpen is. Ha meg néha találkoztok akkor tuti nem unatkoztok és ez amúgy sem lesz örökké ilyen távoli. Nekem voltak "távkapcsolataim". Mindegyik esetben találkoztunk, volt amelyikben heteket, hónapokat is voltunk együtt néha, de ha komolyan az okokat nézzük, mindkét esetben az lett a vége, hogy a csajnak nem volt elég a szex. Igazából ha mondta volna, hogy megcsalt akkor elnézem neki mert szerettem de inkább gyáva módon elmenekült és csak utána merte bevallani. Aztán a végén két szék közé esett. Pedig emiatt nem kellett volna elhagynia, de ő tudja. Tudom, hogy sokat szenvedett miatta, a lehetőség megvolt egy darabig, hogy vissza jöjjön. Most már így évekkel később nem is tudnám komolyan venni, max 1-2 patron.

2 haveromat így szívatott be a csaj, a gyerekkel. Egyik esetben a lány azért akarta a gyereket, hogy tartásdíjat kapjon, meg néha tekergette a srácot az ujjai körül ha éppen kellett neki valami. Csa k visszanyalt a fagyi, mert a gyereket most az apja, nagyszülei és nagynénje neveli, mivel a bíróság neki ítélte (ott sem hülyék ülnek) és a csaj fizethet tartásdíjat a gyereknek. Szóval ez egy igen veszélyes játék nem beszélve arról, hogy egy tündéri kisgyermek életét nem kéne tönkretenni ilyen játszmákkal.

2021. jún. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon gáz és aljas húzás lenne,bocsi de mennyire vagy felnőve, ha ilyenen gondolkodol ?

Gyerekkel nem lehet megfogni valakit,ha meg igen, az a legtöbb esetben is átmeneti,a kapcsolati problémák attól még ugyanúgy megmaradnak és legtöbbször úgy is szétmennek csak már szegény ártatlan gyermek is szív miattuk.

Inkább üljetek le megbeszélni,próbálkozzatok őszinte és nyílt kommunikációval.

A távkapcsolat biztosan nehéz,de nem feltétlen szakító ok.

Semmiképp ne hidd azt, hogy ha becsapod, majd netán kis idő múlva elé állsz egy pozitiv teszttel úgy hogy nem is szóltál,hogy nem vagy már védett, akkor minden varázsütésre megváltozik..

2021. jún. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!