Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet bármi nagyobb gond?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet bármi nagyobb gond?

Figyelt kérdés
Még májusban volt, hogy a barátommal egy olyan 3 percig nem használtunk gumit, de az aktus másnapján meg is jött rendesen, ezért nem aggódtam. Rá egy hétre mandulagyulladásom volt, és egy hét alatt lefogytam 5-6 kilót. Azóta kétszer feküdtünk le, gumival. Egyszer nem ment el, másodszor pedig szerintem még a vége előtt kihúzta gumival is. A júniusi menstruációm már második napja késik, de nagyon fáj az alhasam, és enyhén hányingerem is van néha ha erre gondolok. Tudom, hogy nem nagy késés, de nekem általában pontosan megjön. Szerintetek lehet valami gond? Mikor menjek orvoshoz?

2021. jún. 15. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Teszt... Kb 500-1000Ft bármelyik boltban.
2021. jún. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mandulagyulladásra antibiotikumot kaptál valószínűleg, nekem amiatt 2 hetet megcsúszott a dolog.

Mindenféleképpen éredemes egy tesztet venni, biztos ami biztos, de valószínű, hogy ez lesz a bajok kulcsa.

2021. jún. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A ciklus kismillió okból csúszhat, akár az időjárás is okozhatja, meg amit a #2-es írt. DM/Rossman vagy bármelyik drogériában, gyógyszertárban kapsz tesztet. Hányingered meg lehet attól is hogy rástresszeled magad a dologra.
2021. jún. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!