Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek, ha sűrgősen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha sűrgősen esemény utáni kéne, de nincs TB kártyám?

Figyelt kérdés
Kb. 3 napja ellopták a pénztárcámat a nyugatinál, és benne volt minden iratom. Egyedül ideiglenes személyim van. A baj, h szexeltünk a barátommal, és kiszakadt a gumi. Tudom, hogy van ilyen esemény utáni, de ha nincs TB kártyám, akkor hogy fogják felírni? Jah és vidéki vgayok, de Bp-n járok suliba, sz\'al még ez is baj, mert ma este jöttem vissza pestre. Lécci segítsetek. Nincs gyógyszertárban olyan esemény utáni, amit bárki megvehet? Vagy hova lehet ilyenkor fordulni??
2008. dec. 8. 02:03
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
a szemelyi az szemelyi, megha ideiglenes is, vidd azt, ha tudod a tb kartyad szamat, akkor jo, de sztem szemelyi alapjan megtudjak nezni, jogosult vagy e. Vagy mehetsz magandokihoz, de meg tb nelkul is, fizetni kell max parezet vizitdijat, de annyit csak meger.
2008. dec. 8. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
nekem mikor 16 korul voltam es ilyen volt baratnovel akkor siman a gyerekorvos is felirta, ugy hogy az az en orvosom volt..
2008. dec. 8. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Valamelyik baratnodet kerd meg, hogy valtson ki neked egy tablettat az o TB szamaval, vagy menj el privat dokihoz!
2008. dec. 8. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fhu köszönöm, imadlak benneteket, most azert picit megnyugodtam, talán el is tudok aludni..
2008. dec. 8. 03:38
 5/7 anonim válasza:
64%
Szia! Én kiváltottam egy "escapelle" esemény utáni tablettát, mert romantikus hétvégére készültem, de nem jött össze és most már rendszeresen szedek tablettát, de az esemény utáni megvan még. Szívesen átadom neked a gyógyszertári áron (5000 ft).
2008. dec. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy nem maga a kártya a lényeg, hanem, hogy fizeted, a gépben meg lehet téged keresni név alapján is...
2008. dec. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én a nemrég voltam... Tb kártyám nekem sincs még meg... elmentem az orvoshoz... bejelentkezésnél kérték a tb kártyát, mondtam hogy nincs és odadugtam az orruk alá az útlevelet... a gépben biztos benne vagy hiszen gondolom voltál már beteg... Fizetnem nem kellett semmit érte... és az orvos is haláli arc volt:) ne parázz hanem intézd el minél hamarabb:)
2009. júl. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!