Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megéri fogamzásgátlót szedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Summer2 kérdése:

Megéri fogamzásgátlót szedni a mellékhatásai ellenére? Megér egy felborult hormonrendszert egy pár percnyi élvezet?

Figyelt kérdés
Mi más megoldás lehetne óvszeren és gyógyszeren kívül ami nem káros
2021. jún. 9. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem igazan voltak mellekhatasaim tole, szoval nekem maximalisan megerte.
2021. jún. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Nekem fél év után elő jöttek a mellékhatások, szóval nekem nem érte meg hogy minden áldott nap rosszul legyek tőle.

Van még lehetőség, hüvelygyűrű, pesszárium, spirál. Ami hormonmentes mind okozhat problémát de ez csak akkor derül ki ha kipróbáltad.

2021. jún. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%

Nem éri meg.

De pesszárium vagy méhszájsapka teljesen jó megoldások.

Spirált nemszült nőknek nem érdemes. Persze van aki azt mondja, hogy már lehet, de kibicnek semmi sem drága, fölösleges kockáztatni.

2021. jún. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%

En eddig minden parommal mashogy fejezzuk be a szexet mashova élvez el nem belém



Nem egy pasim volt már soha nem csinált fel egyik sem.


Nem is értem mi ebben a bonyolult.

2021. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

4es

3 tény:

1. A pasik igencsak nagy részének nincs annyi lélekjelenléte, hogy kihúzza orgazmus előtt. Nem is ad annyi élvezetet.


2. Egy átlag nő a hónap felében terméketlen, szóval ha bele is élveznek, akkor sem lesz terhes.


3. A férfiak közel 40%-ának csökkent spermaszintje van, azaz terméketlenségi problámik vannak.


A 3ból kettő a megszakításos "védekezés" mellett szól. Viszont ha adott egy konkrét férfi és egy konkrét nő, nem tudod megmondani, hogy kihúzza-e, és hogy termékenyek-e.

Ennyi erővel orosz rulettezni is lehet, ott 1:6 az esély, azt legalább tudod:D

2021. jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Először is nem csak pár perc élvezet - ennyi erővel akkor magát a szexet is hanyagolhatnád. Másodsorban NEM mindenkinél okoz mellékhatást. Döntse el a nő a nőgyógyászával történő konzultációt követően hogy akar-e hormonális fogamzásgátlást alkalmazni vagy sem. Ha nem akkor is van pár megoldás, de alapszabály hogy a fogamzásgátlási módot közösen választják - azt ami mindkét félnek jó (a megszakítás nem az).
2021. jún. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"1. A pasik igencsak nagy részének nincs annyi lélekjelenléte, hogy kihúzza orgazmus előtt. Nem is ad annyi élvezetet."



Nem orgazmus elott kell kihuzni nem igy ertettem. Hanem pl orális befejezéssel vagy barmi más


4.voltam

2021. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#5 mikor van a terméketlen időszak?
2021. jún. 9. 21:56
 9/12 anonim ***** válasza:
60%

8, ovuláció után.

Hogy mikor vna az ovuláció? Noigen, ezt már nehezebb megmondani:D De van rá módszer, mi is így toljuk. Írj rám, ha érdekel.

2021. jún. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#9:Ha terhes lesz, te vállalod érte a felelősséget?
2021. jún. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!