Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van, hogy a nők sem szeretik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, hogy a nők sem szeretik az óvszert?

Figyelt kérdés
Folyton a pasikat támadják, mert nem szeretnek gumit húzni, de mi van a nőkkel? Ugyanis eddig, 2 évig más módon védekeztünk, és most próbáltuk óvszerrel, de nem csak nekem, hanem barátnőmnek se volt jó. Azt mondta, hogy alig érzett valamit a korábbi intenzív dörzsölő érzésből, kérte, hogy inkább vegyem le.
2021. jún. 6. 13:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
65%

Mi 6 éve vagyunk együtt.


Bármilyen óvszert próbáltunk vagy lecsúszott vagy kidörzsölt, vagy nyúlott mint a rétes, hol szakadt. Nem volt jó, tetejére nem is volt olyan érzés mint anélkül. Mi 1 év után elhagytuk. Igaz megszakítással védekeztünk,-ami nem védekezés, de ha azt vesszük nálam egézségügyi okokból végül is elég volt, mert gyógyszeres rásegítés nélkül teherbe se eshettem.


Babaprojektnél is úgy hogy mindennap együtt voltunk se lett törpi több mint 1 évig. Össze sem hasonlítható a kettő.


26khm

2021. jún. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Én ezért nem szexelek már. Nem élvezem gumiban. Komoly kapcsolatra nincs esélyem, szívem szerint váltogatnám a pasikat, de gumi nélkül ez nem túl jó ötlet.
2021. jún. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
#12! Hány éves vagy? Mióta nem ..... ?
2021. jún. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!