Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet a baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Már pár 2 napja meg kéne jönnie a mensimnek. Fájnak a melleim úgy, mint előtte szokott de már 2-3 napja. 3 napja lefeküdtem a barátommal és először gondoltam emiatt csúszhat egy napot, de mostmár kicsit félek. Mindig védekezünk és le is ellenőrizzük, hogy nem történt-e baj. Ebben a hónapban többször is szexeltünk és 2-szer úgy elégítettük ki egymást, hogy a nemiszervünk összeért, de ott is óvatosak voltunk. Nagyon félek, hogy már több napja késik, de mivel élsportoló vagyok, a nemi élet előtt is volt nyár körül egyszer, amikor kimaradt a túlterhelés miatt. Csak hát ez nemi életet élve kicsit megijeszt. Tanácsokat és tippeket elfogadok és remélem lesz aki kicsit meg tud nyugtatni.
2021. máj. 28. 21:36
 1/4 Kacsóka válasza:
58%
A mensi nem mindig pontos időben jön meg azaz nekem viszont nyugi 1-2 napot késhet, ha viszont nagyon eltérő időkben jön meg akkor menj el orvoshoz mert nemi betegséged is lehet.
2021. máj. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy robot a menses nem percpontos sosem, +/- pár nap teljesen természetes ezernyi dolog okozza.

Tanács: NE parázz annyit, ha nem szakad ki a gumi akkor nem vagy terhes. Külső dörzsitől meg pláne. Ne görcsölj, mert azzal megölöd a szex örömét. Ha annyira be vagy parázva akkor használj a gumi mellé Pharmatexet is, ha az segít abban hogy még jobban elengedd magad.

2021. máj. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál, abból ítélve nem lehetsz terhes. Simán lehet a sporttól túlterhelés az oka. 2 nap az semmi, de ha meg akarod nyugtatni magad tesztelj. Drogériában 3-500 Ft ennyit megér az, hogy ne izgulj tovább.
2021. máj. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de ma reggel megjött!
2021. máj. 29. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!