Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy szem gyógyszert véletlen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szem gyógyszert véletlen kihagytam, de másnap pótoltam, lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
Ciklus 12. napjan voltunk együtt, 15. napit hagytam ki.

2021. máj. 20. 06:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy szem kihagyása még nem okoz galibát, ha egyébként rendesen kb azonos időben szeded:)
2021. máj. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajod,ha egyèbkènt tènyleg rendszeresen szeded,azt amit még kihagytál valahova pótold be ès nem lessz semmi gond.
2021. máj. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az #1-es írja ha rendszeresen szeded a készítményt akkor egy szem nem oszt, nem szoroz. A "pótásnál" olvasd el a betegtájékoztatót mit ír... NE vegyél be dupla szemet. A kihagyott szem megy a kukába mintha bevetted volna folytatod a következő szemmel, de van amelyik készítménynél a kihagyottal kell folytatni.
2021. máj. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!