Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a legjobb fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

Szedem a gyógyszert!de elfelejtettem elkezdeni időbe (3 nap után jöttem rá hogy elkéne kezdenem)most ezt a hónapot kihagyom (nem szedek gyógyszert)aztán majd a következő menstruáció jelentkezésekor újra elkezdem!!!

Addig milyen fogamzásgátlót tudok alkalmazni????(az óvszer kivételével)

Nagyon sürgős a válsz!!!!

Köszönöm


2008. dec. 7. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

3. nap még elkezdheted szedni, csak akkor az első héten asszem kiegészítő védekezés kell


Óvszer kivételével.. vannak a habok, kúpok, krémek. Megszakítással ne játszatok, más nem jut eszembe a tabin kívül

2008. dec. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
én az óvszerre esküszöm :D a többi vagy szülés után elérhető csak, vagy kb 60%-osan biztos... mi a bajd az óvszerrel?:)
2008. dec. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

első válaszoló vagyok.. nem csodálkozom hogy ódzkodik az óvszertől. nő létemre én is utáltam.

felizgat, kibont, megnézni hogy van, újból felizgat, berak, kivesz, megnéz, hogy nem csúszott e le, én barátom pl nem tudod óvszerben elélvezni, folyton ment a para mikor lyukad ki, csúszik le stb.

2008. dec. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

egyszerűen utálom..

szeretünk ugy foglalkozni egymással ahogy azt kell..(orálisan)

mind a kettőnknek zavaró lenne

Én a kúpra gondoltam..nem tudom h az milyen és h kell használni meg stb!?

2008. dec. 7. 10:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

kúp dobozában benne van a hazsnálati utasítás.

Nézd meg a pharmatex honlapját, ott van több lehetőség is

2008. dec. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszadó :


nekem sem a kedvencem a gumi, de nekem ez a legbiztosabb :) és szerintem annnnnyira nem zavaró... nem mondom h nem volt még ezzel kapcsolatban apróbb kellemetlenség, de inkább az párszor, minthogy egy baba:D mostmár tablettát szedek, jelenleg ebben bízom meg csak igazán, a kúpban nem bízom

2008. dec. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én kúpot használok,és nincs vele semmi gondom!
2008. dec. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pesszárium? Vagy Patentex kúp és megszakitás együtt? Ha sürgős,akkor inkább az utóbbi.
2008. dec. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!