Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek mennyire hatásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire hatásos így az Escapelle?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Elképesztően rettegek úgyhogy ide is kiírom a kérdést. Arra kérnélek titeket, hogy az ítélkezést és a bunkó megnyilvánulásokat mellőzzétek, nagyon kellene egy kis véleményezés. Május 7 reggelén voltunk együtt a pàrommal, és baleset történt. Bennem maradt az óvszer, és a párom belém élvezett. Mielőtt bárki ítélkezne, eddig mindig is nagyon felelősségteljesek voltunk, soha nem fordult ez még elő, pedig már egy ideje szexuális életet élünk. Nagyon megijedtünk, és azonnal felírattam egy esemény utáni tablettát (Escapelle), és az aktus után kb 1,5 2 órával bevettem. Ami miatt nagyon aggódom, hogy ez egy-két nappal (valószínűleg) a peteérésem előtt volt. Május 23-ra várom a menstruàciót, eddig semmi vérzés, pecsételés semmi (bár tudom annak most kellene jönnie ha baj van) Egy darabig nem nagyon volt semmi tünet, csak puffadás, aztán 3-4 napra rá elkezdett fájni az alhasam és mindkét vesém, folyamatosan szinte, ami mèg mindig tart. Szintén 3-4 nap múlva minden nap nagyon korán mentem aludni is, de ez lehet hogy csak a pánikolás, és sok ijedtségtől való sírás miatti kimerülés miatt van. Mit gondoltok? Mik az esélyeim?

2021. máj. 16. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Én most hülyén érzem magam. Hogy maradhat benned az óvszer? Ha az óvszer benned maradt akkor a micsodája nyilván nincs benne, de akkor hogy élvezett beléd?? Nem értem!
2021. máj. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos senki nem lát beléd, de az esemény utáninak úgy 80%-os hatást ítélnek.

Viszont a menstruációdat hiába várod, a hormonok teljesen összezavarták a tested, meglehet, hogy fogsz vérezni akár holnap, és az is lehet, hogy 2-3 hónapig nem. azt javaslom, hogy jövő héten vagy az azutáni héten csinálj egy tesztet.

2021. máj. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem semmi gond nem lehet, ha ilyen hamar bevetted. Én egyszer vettem be ilyet, mert mi is pont így jártunk.

Nekem nen volt semmi pecsételő vérzés, sem fájdalom, semmi. Simán csak megjött a szokott időben és kész.

2021. máj. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

1 Lehet úgy érti a kérdező, hogy beleélvezett a pasija a gumiba, az meg benne maradt mikor kivette.

Egyszer én is így jártam,azért vettem be az eseményutánit. Ilyenkor mikor kihúzod a gumit nem tudhatod, hogy folyt-e ki belőle. Mástól is hallottam már, hogy így járt.

2021. máj. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jó csak nem értettem hogy tud valaki farkáról leesni. Ezért nem tudom miért kell lepontozni engem. Csak kérdzetem.
2021. máj. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

5 Én nem pontoztalak. Egészen egyszerű oka van, ha leesik. Egyik az, hogy kicsi a gumi. Ilyenkor folyton felgördül, így simán bennemaradhat mikor kiveszi. Nem annyira ritka az, hogy valakire kicsik a standard bolti gumik, mert ott csak x méretig árulnak, aztán helló.

Akkor is nyilván lecsúszhat, ha túl nagy. Ez egyértelmű.

Aztán az is lehet, hogy jó a méret, viszont kicsit megpihen és benthagyja (tehát nem azonnal kirántja), de akkor már lankad valamennyit az erekció és emiatt csúszik le.

2021. máj. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Értem mondjuk ha megvárja míg lelankad az érthető. Nekem kis pöcsöm van de sosem esett le még. Igaz csak az első páromnál használtunk gumit huszonévesen. Ma már nem tudnék gumival dugni, akkor inkább bele sem fogok.
2021. máj. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7 Szerintem ez egyénileg eltérő és éppen aktuális teljesítménytől is függ kinek mikor lankad le. Meg ugye van hús és vér pénisz is. Nem azért, mert olyan rengeteg partnerem lett volna eddig, de van köztük különbség. Ezt nem is neked mondom szemrehányásként, hogy ezt nem veszed figyelembe. Csak azt mondom, hogy ez több mindentől függ, meg két férfi sem egyforma.
2021. máj. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Ha jól emlékszem 90% a hatékonysága de ebben az is benne van aki a harmadik nap végén veszi be szóval 1-2 órával az aktus után szerintem szuper gyors, ha akkor nem mŰködik akkor soha.

Először is nyugodj meg mert fun fact, a menstruáció szeret késni ha stresszelsz... akkor is ha azon stresszelsz hogy késik. A másik hogy a tablettában lévő hormonbomba most nekifutásból fogja tarkónrúgni a ciklusodat, ne ijedj meg ha késik vagy előbb jön meg, mikor én vettem be semmi mellékhatás, fejfájás, hányinger stb nem volt, csak a következő menstruációm HÁROM HETET késett, képzelheted mennyire paráztam. Szóval ha nem jönne meg időben, vegyél egy tesztet hogy megnyugodj és várd meg amíg a menstruációd összeszedi magát.

2021. máj. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Egy kis update: ma, a várt napon szerintem megjött. :) Barnás, de szerintem túl sok, hogy pecsételő legyen, plusz elvileg mensi első napjàn lehet barna még. Várok egy-két napot, hogy nem pecsételő-e. Ma csinàltam reggel tesztet és negatív lett. Szorítsatok!!!
2021. máj. 23. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!