Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Könnyű teherbe esni úgy ha 5...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyű teherbe esni úgy ha 5 nap múlva lesz az ovulációm, és 2-3 lökésre tette be gumi nélkül, utána pedig gumiban?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy ovuláció napján ha beleélveznek akkor is kicsi az esélye, nemhogy ilyenkor. Ti mit mondotok?
2021. ápr. 30. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ezt hol olvastad.

Mindig tehetbe eshetsz. Ovulációkor a legkönnyebb.


A hímivarsejt 3-7 napig életben marad benned, szóval lazàn be tud menni amikor ovulàlsz.


Ha ennyire buták vagytok ajànlom a gumit vagy az absztinenciàt.


N

2021. ápr. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

baromi hulye vagy, az ovulaciokor pont a legnagyobb az eselye, es nem lehet elore megmondani mikor lesz, akar a verzest koveto elso nap v ket hettel utana is lehet, mindig csak a verzestol ket hetet visszaszamolva tudod beazonositani mikor volt az elozo ciklus ovulacioja.a 2-3 lokes alatt is lehet spermium a folyton urulo elovaladekban ,emiatt sem ajanljak a megszakitott szexet. az elozonek meg uzenem h a spermiumok max 2 napog elnek, a petesejt 3.

F

2021. máj. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1es vagyok.


A hímivarsejt kibír egy hetet. Nőgyógyàsz mondta, szerintem hiszek neki.


A leggyakrabban 2-3 nap alatt meghal, de bizonyos "redőkben" elvan.

2021. máj. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!