Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló csökkenti a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló csökkenti a vágyaim? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Az érdekelne nagyon h a fogamzásgátló miatt ugy érzem hogy már nem kivánom annyira a szexet!Ez lehetséges?Mert mióta elkezdetem szedni a gyógyszert azóta van igy sajnos. Mit tudnék tenni ellene?
2008. dec. 5. 23:48
 1/8 granturismo ***** válasza:
100%
Szia!Elősször is milyen fajta fogamzás gátlót szedel?Másodszor az én kapcsimban is a fogamzásgátló gyógyszer (MILLIGEST) ugyanezt váltotta ki b.nőmnél.Visszanyomja a vágyat-libidót...Vagy váltsál másik gyógyszerre,vagy van még lehetőséged az óvszeren kívül és a gyógyszereken kívül még rengeteg más módszerre.
2008. dec. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tehetsz semmit ez ellen. Én Gracialt használok és ugyan ez a hatás, nem igazán van étvágyam úgymond. Beszéltem barátnőimmel, kinek gyengébb, kinek több hormon tartalmú tabija van, mindnek ugyanez a tapasztalata sajnos. Abba kell hagyni hogy visszajöjjön az az étvágy. Egy csoportársnőm 2 hónapja nem szedi és tapasztalatai alapján kevésbé fáradékony, vissza fogyott, és nagyobb lett a szexuális étvágya, csak sajnos vissza jöttek a pattanásai.
2008. dec. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen egyszerű a megoldás: hagyd abba a szedését.
2008. dec. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A nők folyton azt mondják, hogy nekik lelkileg kell a szex. Ezek szerint mégsem? A végén kiderül, hogy ugyanolyan ösztönök hajtanak, mint minket. :)

Sok ilyen esettel találkoztam már, vagy abbahagyod, vagy a hozzáállásodon változtatsz.

2008. dec. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én Lindynette-et szedekés az első hónapban én is kevésbé kívántam a szexet, viszont azóta sokkal jobban :) Szerintem nálad sem lesz nagy gond.
2008. dec. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egy egyén függő h csökkenti-e vagy sem. Nálam van olyan időszak amikor egyáltalán nem vagyok éhes a dologra van amikor huhu :D:D Sok nőnél csökkenti de, megteheted azt is ahogy a többiek mondták hogy, tabit váltasz.
2008. dec. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És milyen tabit ajánlanátok aminek nincs ilyen mellékhatása??
2008. dec. 6. 20:23
 8/8 anonim ***** válasza:

szia, tök egyénfüggő. Amikor tabit szedtem nekem konkrétan 0-ra csökkent a szexuális vágyam. 3 és fél évig nem is volt szex (persze ehhez kellett az is, hogy a pasim elhitesse, hogy fáradt stb stb stb pedig csak szimplán meleg volt) De 7 évig szépen megvoltunk...és miért csak 7ig??? Mert abbahagtyam a tabit, mondván minek szedjem úgysincs szex és visszajött az étvágyam, így meg hát... gondolom arészleteket nem kell meséljem.

Utána nekem is megjelentek a pattanások, akkor kaptam foggátló tapaszt 2 hónapig volt rajtam és helyre rakta a pofim. Azóta más módszereket használunk a mostani párommal 0 hormon és tök jó. ráadásul van peteérésem és így amikor az van, huhúúúúúúúúúúúúúúúúúú, mint egy farkas a friss húsra... :o)

Próbálkoznod kell meg a dokival megbeszélni!

2008. dec. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!