Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Már csak 4 szem van az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már csak 4 szem van az első levél lindynette20 tablettából.Ilyenkor már védekezés nélkül együtt lehetek a barátommal?

Figyelt kérdés
2008. dec. 5. 14:49
 1/5 werte ***** válasza:
0%
3 hónap után ajánlott, mivel 1 hónap alatt még nem szokik hozzá a szervezeted teljesen. Ahogy betegség után az antibiotikum átrendezi a szervezeted, ugy a fogamzásgátló is. kb. 2-2,5hónap után feküdtünk le a párommal. (igaz ő mercilont szedett). Ha le is fekszel vele (ha tényleg megértetek hozzá-leginkább lelkileg) egyenlőre gumival. ha minden kötél szakad!
2008. dec. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora baromságot írt az előző válaszoló! Méghogy három hónap után! Az antibiotikumok is csak akkor befolyásolják, ha huzamosabb ideig kell szedni, amit heteket, hónapokat jelent! Pár szemtől még nem lesz semmi baja!Hagyjuk már!

A betegtájékoztatója nem írja, hogy mikortól nem kell védekezni, tehát az a legbiztosabb, ha beszeded még ezt a 4 szemet, megtartod a szünetet, ami alatt meg fog jönni, és utána elkezded a köv. levéllel!Akkorra már tuti védett leszel!

2008. dec. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg az első beszedett szemtől véd. Én is most kezdtem ezt szedni, azért tudom. Bár ebben azért nem hiszek, de az első levél után már nyugodtan csinálhatjátok kiegészítő védekezés nélkül.
2008. dec. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én is ezt szedem én kivártam az 1hónapot, várd ki te is már nem sok van hátra! :)
2008. dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát első válaszoló :o))))) Téged jól átbaltáztak :o))))( Nem fáj túl sokat a párod feje:o) )

1 hónapot érdemes kivárni! Utána szabad a szex :o)

2008. dec. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!