Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek is úgy kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is úgy kell szexelni, hogy spórolni kell a gumival?

Figyelt kérdés

Barátommal együtt aludtam aztán szexeltünk 2 menet volt amikor mondtam, hogy egy harmadikat is lenyomhatnánk az volt a válasz, hogy spóroljunk a gumival.

Nagyon ritkán szexelhetünk. Szerintetek jogos, hogy nekem ez rosszul esett?


2021. ápr. 11. 21:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány, ha ez nem jött le valakinek *
2021. ápr. 11. 21:17
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nem opció, hogy több óvszert vesztek? Vagy valamikor csak oráloztok?
2021. ápr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
20 db-osat vettünk, ebből 3 fogyott el. Szerintem ennek elégnek kellene lennie.
2021. ápr. 11. 21:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos és igazad van nem azon múlt volna!
2021. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ki volt ütve 2 menet után és ezt viccesnek szánta.
2021. ápr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de egy gyerekes kis pöts a pasid. Nyilvánvalóan nem akart már 3. menetet, mert fáradt volt, vagy már lemerült a "telep", vagy mert sok volt a héten a meló stb. e helyett egy nevetségesen átlátszó gyerekes indokot mondott. Ha férfi lenne akkor megmondta volna nyíltan és nem hazudozik, avagy azt mondja, okés, bocsi, de már nem megy még 1x de szívesen kényeztetlek ha te neked jólesik és majd reggel újra együtt.
2021. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nagyon gáz :D gondolom csak kifogást keresett a párod, mert már nem bírta tovább. Ha viszont tényleg ilyen fukar, az meg a legalja mindennek. Esetleg mondd neki, hogy legközelebb vegyétek felesbe, és akkor talán nem akar annyira spórolni.
2021. ápr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak viccelt. A legtöbben 2 menetet sem bírunk, nemhogy hármat. Ez volt a valódi ok.
2021. ápr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!