Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől gyengülhet a menstruációm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől gyengülhet a menstruációm?

Figyelt kérdés

1,5 éve szedem az Altforalle fogamzásgátlót, de az elmúlt 1-2 hónapban egyre inkább csökken a “menstruációm” mennyisége, illetve hossza. Eddig tartott 7 napig és viszonylag normálisan véreztem, viszont most 4 napja van, de már barnázok vagyis elfog múlni 1-2 napon belül, illetve nem is véreztem olyan nagyon 1 betét simán elég lett volna egy napra, higiéniai okok miatt lett csak 2-3.

Mi lehet az oka ennek?


2021. ápr. 6. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Az nem menstruáció hanem erőltetett vérzés, nem baj ha kevés. Nem érik petéd már évek óta, az a vér ami kijön az valójában nem is kéne hogy legyen (sok fgg mellett nincs vérzés, mert szükségtelen). Ne aggódj, nincs baj.
2021. ápr. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátló tabletta mellett nincs is menstruáció.

Nehéz lenne megmondani mitől van, de lényegében maga az állapot is ugye "természetellenes" szóval igazából.. örülj neki, hogy kevesebb és annyi:D

2021. ápr. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen tisztában vagyok vele, hogy ez nem is rendesen menstruáció, hanem megvonásos vérzés, csak több mint egy évig normális mennyiségű volt most meg nagyon gyengusz, köszönöm szépen! Megnyugodtam akkor.
2021. ápr. 7. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!