Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi van ha valaki két tabit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha valaki két tabit vesz be?

Figyelt kérdés
Egyik barinőmmel elgondolkodtunk..és arra jutottunk, h ha valaki elfelejti bevenni pótolni kell..de mi van ha valaki hülye és kétszer veszi be egy nap:D??? vagy ilyen nincs???
2008. dec. 4. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos van ilyen, bár nem fogamzásgátlónál, ott viszonylag jól belesulykolják az emberbe, hoyg csak annyit és akkor, maikor za orvos mondta. Viszont más gyógyszerek esetén ez gyakori hiba, hogy valaki elfelejti, és aztán kettőt vesz be egyszerre, hogy pótolja. Ha figyelt volna biológia órán, akkor tudná, hogy a gyógyszerek nem így működnek, két pirulának nem kétszeres lesz a hatása, hanem sokszoros, magarul túladagolja magát. Az, hogy fogamzásgátló túladagolásnál pontosan mi lesz nemtom, de valószínűleg felborítja a hormonháztartást, de lagalábbis belezavar. Ha elfelejti valaki a pirulát, akkor inkább ne pótolja, minthoyg kettőt vegyen be egyszerre.
2008. dec. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy hányingere lesz, hányás vagy hasmenés, rossz közérzet, mert ez sok hormon egyszerre.. tudok ilyen példát, aki kipróbálta. A tájékoztató szerint amúgy érdemes bevenni, ha kimaradt és nem telt el 12 óra (utána már mindegy) de sajnos lehet ez az ára..
2008. dec. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi:)...azért nem próbálnám ki a fogi gátlót kétszer bevenni:)...ja és köszi az értelmes válaszokat!!:) (manapság az embert csak oltogatják:))
2008. dec. 4. 12:04
 4/7 anonim válasza:

Nos, én a napokban lehet, hogy így jártam. :) Sajnos nem tudom. Reggel ébredés után szoktam bevenni, így nem is mindig tudom, hogy bevettem-e már, olyan szokássá vált, hogy szinte ahogy kinyitom a szemem veszem be a bogyót, persze van, hogy később. Na tegnap előtt nem emlékeztem rá, kiszámoltam és láttam, hogy hopp egyel több van, mint kellene :) Bevettem még egyet. Remélem aznapit!

De olyan is volt, hogy dupláztam az adagot, nem olvastam el a tájékoztatót. De semmi bajom nem lett. Ezekben a gyógyszerekben nincsenek olyan nagy adagok :)

Egyébként egyéb gyógyszernél tényleg veszélyesebb lehet.

2008. dec. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
szóval azt mondod, h elfelejteni gázosabb, mint kétszer bevenni??
2008. dec. 4. 12:10
 6/7 anonim válasza:
:)Hát sztem igen. Mert ha belegondolsz, ha kétszer veszed be védve vagy, ha elfelejted, akkor kevésbé. Meg akkor hogy szeded tovább? Mintha semmi nem történt volna? Nekem ez így nagyon kényelmes,hogy hétvégére elmúlik (majdnem) és ha úgyanígy folytatnám, akkor az egész hétvégém odalenne. Tudom, gyerekes és hülye gondolkozás :D Én már kaptam hormonkezelést is. Tudom, hogy az mennyire borítja ki a szervezetem. Másrészről meg, ahogy nekem a gyógyszereket mindenféle vizsgálat nélkül fel meri írni egy orvos, így ennyit én is be merek vállalni.
2008. dec. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi nincs. A tájékoztatója is ezt írja, hogy semmilyen következménnyel, mellékhatással nem szokott járni. Persze odaírják mellé,hogy mindenképpen keresd fel az orvosodat, mert ha véletlen bajod lesz, akkor ezzel védekezhetnek, hogy hát ők odaírták!!! De Nincs semmi következménye szerintem sem.
2008. dec. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!