Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nuvaringet elkezdhetem használ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nuvaringet elkezdhetem használni szerintetek?

Figyelt kérdés
Kiváltottam az első csomag nuvaringemet, viszont az a problémám, hogy nekem soha nem volt pontos a mensesem. most is 2 hete késik, és szeptember elején megyünk nyaralni, addigra nagyon de nagyon nem szeretném, hogy megjöjjön. arra gondoltam, mi történne, ha elkezdeném így a gyűrű használatát. most nem az érdekel, hogy védene.e a terhességtől, biztosan védekeznék máshogyan is egy hónapig így mellette, de legalább a jkövetkező hónaptól beállna a mensim. mit gondoltok. ne írjátok, hogy kérdezzem meg az orvost, mert úgyis azt mondaná, hogy akkor kezdjem, ha mensesem van. biztos nem bólintana rá. van valaki aki elkezdte úgy, hogy nem menstruált? köszi a válaszokat.
2010. aug. 18. 06:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen összezavarnád vele a szervezeted vszínűleg. Lehet, hogy összevissza véreznél. Én is azt tanácsolom, amit az orvos mondana: várd meg a menstruációd, ha nem szeretnél problémát.
2010. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bejelentkeztem dokihoz közben jövő hétre. mert nem tudom, mi az oka, hogy nem jön meg. ennek utána akarok járni.
2010. aug. 18. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha igazán nőni akarsz akkor ne ezt a nuvaringet szedd hanem pl nerobolt,anapolol,andriol,masteron stb..

Csak vigyázz mert nagyon megdobja az erőszintedet és fekvenyomásnál a vállad kikészülhet.Tehát ha eddig 140-nel nyomtál fekve,akkor ezzel 160ba is bele tudsz nyom ni de ne tedd mert szoknia kell a válladnak is.Ez a nuvaring csak egy marhaság lehet.Azt jól teszed,ha felkeresed a sportorvost.

2010. aug. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző: A Nuvaring fogamzásgátló. Látom képben vagy..:D


Kérdező: Jól teszed. Az ilyen problémát a fogamzásgátló úgy is csak elfedi, nem oldja meg.

2010. aug. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát ez a gyúrós szöveg....kééész. nem tudtam eldönteni, hogy direkt ír mnarhaságot, vagy full sötét az illető :)

a többieknek köszönöm a normális válaszokat.

2010. aug. 19. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!