Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Védekezhetek így gumi nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védekezhetek így gumi nélkül a párommal?

Figyelt kérdés
Antibiotikum kúrán voltam 4 napig és tegnap hagytam abba. Pénteken vagy szombaton találkozunk a párommal. Fogamzásgátlót szedek és elvileg az antibiotikum gyengíti a hatását. Elég ha csak ennyit várok? Ha gumi nélkül szexelnénk akkor persze nem menne belém. Így lehet biztonságos vagy mégis gumival kellene védekezni?

2021. febr. 10. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Erre az alkalomra szerintem, ha nem hal bele a párod, akkor használjatok óvszert.
2021. febr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem csak róla van szó.. Allergias vagyok a latexre. Meg régen lattuk egymást:)
2021. febr. 10. 21:31
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Akkor ha tutira akartok menni, maradnak az orális s manuális örömök. :)
2021. febr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Van latexmentes óvszer. Én nem kockáztatnék. Vagy legalább pharmatexet használnék a pull out mellé.

De igazából ha magánorvosod van, írhatsz egy e-mailt is neki, nagyon kevés antibiotikummal reagál a tabi. Ha nem volt hasmenés/hányás, akkor kicsi az esély, hogy nem hat a tabi. Viszont, ha pont olyat kaptál, ami bekavar, akkor nem elég ez a pár nap, 7nap kieg. védekezés kell.

2021. febr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Én nem kockáztatnék de ha neked nem baj a baba, akkor hajrá
2021. febr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

Legyen gumi mindenáron.

Ha nem akkor baba.

Ahogy akarod, de mi szóltunk.

2021. febr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem biztonságos. Használjatok latexmentes óvszert!
2021. febr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem mehet megszakítással. Nem lesz baj, csak ijesztgetnek. Dehogy lesz baba. Le lehet pontozni, tudom hogy ez jön.
2021. febr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
97%

Nem 4 db szemtől alakul ki a védettség, hanem a hormonális ciklus komplex alakításával (a modern fogamzásgátlók alacsony hormontartalmúak, nem véletlenül van "sorrend" sem). Attól is függ milyen készítmény volt, eltérően hatnak a különböző fogamzásgátlók hatására, felszívódására.

Latexmentes óvszert javasolnék, a megszakítás nem védekezés, hanem hazárdjáték.

2021. febr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
50%
... tudom nem helyes, meg kicsit veszélyes is de mi is, én az elélvezés előtt kiveszem, ezidáig nem volt baj, de vésztartalék gyanánt van alkalmi fogamzás gátló tablettánk. de ha mondjuk vagytok még mégegy menetre akkor ez nem elég.
2021. febr. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!