Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Igaz, hogy ha véletlenül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy ha véletlenül sperma kerül a hüvelybe, akkor ha gyorsan kimossuk magunkat, akkor nem eshetünk teherbe? Mennyire hatásos ez a módszer? És hogyan működik?

Figyelt kérdés
2007. dec. 19. 22:51
 1/10 anonim válasza:
100%
Nem igaz.Ha kimosod,akkor csak rosszabbat teszel mert a vízzel bentebb segíted őket.
2007. dec. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem túlzottam igaz.Gyors kis fickók azok.Mire te elész a zuhanyig ők már védett helyen is lehetnek.Vagyis elég egynek védett helyen lennibelőle is lehet baba.
2007. dec. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
92%
már a férfi előváladéka is tartalmaz minimális spermát tehát attól is teherbe lehet esni.ha meg már benned van elkezdhetsz imádkozni!
2007. dec. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ismerősöm, aki orvosin tanul, elmagyarázta azt nekem, hogy nem teljesen igaz, hogy az előváladékban lehet életképes sperma! Jó abban, amelyik az orgazmus előtt pár másodperccel jön, abban lehet, de előtte nem! MIndegy! A másik, hogy szintén egy ismerősöm mesélte, hogy történt egy baleset a barátnője és közte szex közben és a csaj nem volt hajlandó eseményutánit bevenni, mert hogy az szerinte káros meg ilyesmi és milyen rosszil van tőle blabla és inkább ilyen kimosóvalamit vettek a gyógyszertárba! Az az igazság, hogy én ezen fel voltam háborodva, mert hogy miért nem gondolt bele a csaj, hogy mire felöltözik, meg összeszedik magukat és elmennek venni ilyet, azztán még haza, meg felhasználják, simán eljut a sperma a célba.... Szerintem a 72 órás tabi a legjobb megoldás ilyenbalesetek során! Vagy ugye a fogamzásgátló a megelőzés érdekében... Amúgy velem is történt ilyen baleset és én azonnal mentzem feliratni tabit, holott mondt exem ezt a kimosásos módszert, de ha logikusan belegondol az ember, jó nagy badarság...
2007. dec. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

nem eshetsz teherbe, de ez függ attól, hogy mikor van peteérésed ha előtt és utána történt akkor nincs baj...

de nem árt ha van egy esemény utáni tabletta a tarsolyolyában mindenkinek.

aki pánikol és a félelmét állandóan a problémán tartja azaz energiával tölti fel, meg fogja élni a félelmét!!

2007. dec. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mire kimosod, már régen megtermékenyültél! Miért nem védekeztek?Vagy kiszakadt az óvszer? Akkor használj fogamzásgátlót!Az a legbiztosabb!!
2007. dec. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A kimosás abszolut hülyeség, a pasik szokták bevetni ezt a trükköt, hogy elkerüljék az óvszert-érthető is, csak az nem hogy a nők ezt miért eszik meg?

Ha már baj van, csak a 72 órás marad...

És én is a gyógyszert javaslom, az a legbiztosabb védekezés..

2007. dec. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy frászt igaz. A spermiumok gyorsabban mozognak, mint azt gondolnád. Hiába mosod, öblíted, ami elindult, annál nincs nagyon visszaút. A víz meg talán csak beljebb segíti...
2007. dec. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
szia.Nekem az anyukám mondta hogy nagyon nagyon piciket ecetet ha beleteszel a vizbe az nem árt és előli a spermákat..Én még sosem alkalmaztam és nem is fogom nem nagyon hiszek benne.Szerintem sokkal logikusabb amit az előttem szólók mondanak.Amit ne csinálj ilyen balesetek után hogy ne feküdj egy kis időre sem hasra sokkal gyorsabban tudnak eljutni a célhoz a spermák .legalábbis én így tudom:)
2007. dec. 23. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Enyhén ecetes vízzel lehet mosni. Nem gyorsan kell, inkább lassan. Van erre való pumpa, hosszú csővel a végén. Nem a legjobb módszer... alig hat valamit. Inkább előtte gondoljatok rá: sokféle HATÁSOS módszer van már.
2008. máj. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!