Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kizárhatom ugye?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizárhatom ugye?

Figyelt kérdés
Mielőtt el kezdtem a tabit voltunk egyutt a parommal de védekeztünk mindig. Aztan el kezdtem a tabit es meg is jott de olyan furinak erzem a hasam puffadtnak vagy nemtudom. Terhesseget ki zarhatom nem? Jajj es mi elott meg jott volna csinaltam tesztet a biztonság kedvéért es negativ lett.
2021. febr. 5. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Rendesen, előírásszerűen szeded a készítményt? Végigszedeted az első levelet és addig kieg. védekezést folytattatok? Igen?

Nem ment közben a hasad, nem vettél be a felszívódást, hatását befolyásoló egyéb készítményt (pl. antibiotikumot)? Nem?

Na a fenti kérdésekből látod hogy van-e esélyed a terhességre. Ha az első válasz igen, a második nem akkor NEM vagy terhes - ezt a teszt is megerősítette.

2021. febr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mikor meg jott akkor kezdtem el ugye szedni es rendesen idobe es egyet sem hagytam ki. De ugye reggel szoktam inni kavet es egy cigit el szívok melle ugy kicsit meghajt nem tudom az mennyire folyasolja be. Óvszer sem szakadt ki soha
2021. febr. 5. 11:08
 3/4 A kérdező kommentje:
Jajj es mikor el kezdtem a napokban vettem be ibalgin rapid tabit mert fajt a fogam... az mennyire folyasolja be?
2021. febr. 5. 11:14
 4/4 A kérdező kommentje:
???
2021. febr. 5. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!