Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal már 3 éve együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal már 3 éve együtt vagyok, ezért úgy döntöttem feliratok magamnak egy fogamzás gátlót, hogy neki is kényelmes lehessen velem a szex, és ne keljen félnünk hogy kiszakad vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy elmentem ugye vérvételre de a gyógyszerrel kapcsolatos infókat valamiért az orvos elfelejtette ideadni tehát hogy mennyi a reális értéke arra lennék kíváncsi hogy aki szedi vagy aki esetleg tudja hogy: 4,29 es apc rezisztencia megfelelő-e ahhoz hogy neki kezdjek a gyógyszerhez?
2021. jan. 19. 07:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
40%
8-assal teljesen egyetèrtek. Sajnos a nőkre hárul a fogamzásgátlás, és tapasztalatból mondom,a tabletta számomra tönkre tette a szexuális életem. Libidóm nulla, ezért alig nedvesedtem,kedvem se volt a szexhez. És a többi mellèkhatást nem is sorolom ,ami az "enyhe",de a mindennapokat megkeserítők közé tartoznak. A párod miatt ne szedj hormont. Örülj hogy egészséges,fiatal szervezeted van és probald élvezni az életet egészségesen. Később jönnèl rá,hogy basszus,minek kezdtem el szedni, évekig szívok most miatta
2021. jan. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
64%

Jééé!

11-es. 8-as vagyok!

Van olyan ember aki egyetért velem??

Hihetetlen. Persze a 9-es nagyon okos, de felőlem mint írtam egyáralán nem érdekel hogy teszik magukat tönkre a nők, a lényeg hogy az én feleségem nem mérgezi magát és én nem várom el tőle ha én sem szedném be a férfi “fogamzásgátlót” mivel szeretem!

Akit szeret az ember azt nem használja ki.

Többet vagy vele szex nélkül mint mikor szexeltek, az az idő többet számít, hogy egészségesen éljétek le!

Sokbolond nőt ismerek aki csak úgy szedi mert a havija mindég időben jött meg, na és? Az a pár nap csúszás zavaró? Csak ezért átállítani a hormonháztartást...

2021. jan. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

11-es vagyok

Jól lepontoztak...nem is értem annyira egyértelmű az egész 😅😅 sok nő meg csak szedi,mert kényelmes beszedni egy bogyót naponta... terhességgel nincs, fájdalom mentes menstruáció,kevesebb vér, kiszámítható ciklus. Na de vegyük figyelembe,rengetek mellékhatást okoz,ha leállít egy olyan dolgot a szervezetben,ami legszükséges ,akkor mit csinálhat mèg. Számomra a fejfájás,mindennapos hányinger,az,hogy edzeni bem tudtam,mert a pulzusom az egekbe ment (amióta abbahagytam, visszaállt teljesen,semmi mást nem változtattam,csak a tablettát kezdtem el és tettem le).

Aki hajlandó viselni a szedés közbeni mellékhatásokat illetve tisztában van azzal,milyem nehéz letenni,mert után jön csak a nagyja,az szedje nyugodtan....az biztos ,hogy a szervezetem nem teszem tönkre és szeretnék sokáig egészségesen élni,nem pedig a sok mellékhatások miatt megkeseredetten élni. Megértem ,hogy könnyebb út,nekem is sokkal könnyebb volt minden. De nem éri meg. Vannak csoportok,ahol nők számolnak be nap mint nap, bárcsak el se kezdték volna szedni, így évek után jönnek rá és küzdenek rengeteg problèmával.

2021. jan. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj, ha nem akarod szedni, ne szedd. És aki nem akarja, hogy a nő szedje, akkor ne kérje tőle.

A nők nagy része számára semmi bajt, komplikációt nem okoz, ezt ostobaság lenne tagadni, hiszen kb. 60 éve léteznek orális fogamzásgátlók, sok százmillió nő szedte évtizedekig, ha tömegesen lettek volna káros mellékhatások, akkor az USA-ban és Nyugat-Európában már százmilliók emelték volna fel a hangjukat, indítottak volna pereket.

Akinél a melékhatások súlyosak, azok sajnos nem élhetnek az előnyeivel, és ez bizony igazságtalan.

2021. jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
91%
Figyelmesen olvasd el a betegtájékoztatót, és beszéld meg az orvosoddal, ha valami nem tiszta. Van olyan, hogy egy tabletta nem megfelelő valamiért, tehát ha értékelsz változást, például hirtelen súlygyarapodás, ciklus problémákat, megbeszélitek az orvossal, és maximum ír másikat. Én is így jártam, az első nem volt jó, amit másodszor kaptam, az tökéletes. Lényeg, hogy figyelj oda a helyes szedésre, és akkor nem lesz gond vele.
2021. jan. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
32%

13.

Még jó hogy lepontoznak, aki megírja a tényeket és nem áll ne a hülyék sorába az itt ellenség!

Az a normál ha egy nő mérgezi magát és azt a férfi el is várja.

2021. jan. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!