Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hatott az esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatott az esemény utáni tabletta nektek?

Figyelt kérdés
Esetleg részletesebben leírhatnátok a kérdés alá a tapasztalataitokat.
2021. jan. 18. 17:24
A kérdező szavazást indított:
igen, 72 órásat használtam
igen, 120 órásat használtam
igen, más típusú esemény utáni tablettát használtam
nem, 72 órásat használtam
nem, 120 órásat használtam
nem, más típusú esemény utáni tablettát használtam
vegyes tapasztalataim vannak
10 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem lettem terhes az tuti, kicsit felborítja a hormon háztartásod, nekem késett utána a menzeszem, ne ijedj majd meg, ha te is így jársz.
2021. jan. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Esetleg azt meg tudod mondani, hogy a ciklusod melyik napján használtad és, hogy milyen okból/ mik voltak a körülmények?


Gondolok itt arra, hogy tényleg ondó került-e beléd vagy csak előváladék.

2021. jan. 18. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem használt, bár szintén felborította kb. 3 hónapra a hormonháztartásomat. Éppen középidőben voltam és sajnos kaptam mindent telibe egy fentragadt óvszer miatt.
2021. jan. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

És mondd csak, mennyi időre vetted be az aktustól számítva?

Valamint voltak-e tüneteid?


Engem is félidőben ért utol a balszerencse óvszerrel, késő volt, amikor észrevettük, hogy baj van.

Én két órára rá ellaonét kaptam, ez a 120 órás.

Ennek kb. 6 napja és egészen fájdigál a hasam, enyhén szúr néha, nem tudom, hogy ez normális-e, vagyhogy ez azt jelenti, hogy vajon használ-e.


Mindenesetre nagyon félek.


Köszönöm a válaszokat!

2021. jan. 21. 02:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!