Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A dokim felírt a mensis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dokim felírt a mensis fájdalmaimra felírt fogamzásgátlót. Félek szedni mert sok fájdalomcsillapítót próbáltam és egyik se segített és nem akarok ebben is csalódni? Ez teljes mértékben megszünteti a fájdalmat?

Figyelt kérdés
Illetve a másik kérdésem hogy ha szedném akkor nem kéne óvszert használnunk?
2021. jan. 18. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Már az is abszurd hogy fogamzásgátlót írnak fel fájdalmas menstruációra... Több kárt tesz a testedben, mint amennyi előnye van; nem fog fájni annyira a művérzés. Mert hogy nincs peteérésed sem tőle. Én nem szedem, pedig nekem is felírta annó
2021. jan. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Van hogy téved az orvos de amit a neten olvasol sokkal hihetobb, poenbol irta fel az elso is megmondta, buta orvos:)
2021. jan. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem fog fájni mert nem lesz menstruációd. És igen akkor nem kell gumi. De azért nem árt
2021. jan. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, hogy az orvos dobálja a fogamzásgátlót?
2021. jan. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
18, de olyan szinten görcsölök hogy lábra állni nem tudok miatta. Hányok sírok a fájdalomtól. Ez 2 napig tart. Nagyon sokat szenvedek miatta, ha tehetném akkor megszüntetném a mensimet és a következmények sem érdekelnének annyira rossz
2021. jan. 18. 17:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem szednék fogamzásgátlót ha nemi életet sem élek... Ha fiatal vagy főleg bezavar a fejlődésedben. Ezek a nőgyógyászok meg elmehetnek a francba!


Nem fogok ijesztgetni senkit, meg úgy se hiszi el jónéhányotok, de a fgg nagyon egészségtelen és súlyos szövődményeket is gyakran okoz. Menstruációs fájdalomra van pofája felírni ezt bárkinek is...

2021. jan. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 te döntésed de lenne ennél jobb megoldás is. Nekem is nagyon fájdalmas de 1 szem speckó fájdalomcsillapítótól (ide nem írnám le, mert nem forgalmazható viszont rendelhető külföldről - 3x annyi ható anyag van benne mint az itteni lagymatag gyógyszerekben) és egész napra megszűnik. Csak fájdalomcsillapító és görcsoldó van benne, semmi hormon vagy olyan ami a tested fejlődését akadályozná. Igen, fgg ellenes vagyok, de nem keresztény idióta szóval nem azt mondom hogy később ne védekezz, mert baj lesz belőle (bár én nem is szedhetek, mert trombózist okoz)
2021. jan. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!