Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért lankad le az óvszertől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lankad le az óvszertől sok férfinak?

Figyelt kérdés
Tényleg olyan bonyolult felbontani, hogy addig elmegy minden vágy? Nem lehet azt megcsinálni, hogy bontunk rajta egy kicsit (hogy később ne kelljen vacakolni vele), és amikor már eljutunk oda, hogy felhúzzuk, akkor teljesen kibontjuk? A felhúzás meg nem izgi, ha a lányok csinálják a fiúknak?
2008. dec. 1. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert szokatlan nekik. Nekem néha még segít is, hogy ne durranjak korán! :-)
2008. dec. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De az sokkal jobb ha a pasinak csinálod, szerintem izgul! De van aki nem bírja, sajnos énsem, pedig nem izgulok... Szerintem ez emberfüggő...
2008. dec. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg sokat számít, hogy te csináld neki, nálunk először ő rakta fel magának, és úgy nem jött össze, aztán legközelebb én, és úgy sikerült, mert valahogy úgy nem törik meg a folyamat...
2008. dec. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt semmi képpen ne csináld h a használat elött 1-2 órával elöbb kinyitod mert megsérülhet a gumi és akk már nem nyújt védelmet!! Dotti
2008. dec. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem is nehéz felbontani :D
2008. dec. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!