Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szakításkor milyen szöveget...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakításkor milyen szöveget lehet mondani?

Figyelt kérdés
Hülye kommentárokat nem kérek, csak normálisakat. Szeretnék szakítani a barátommal és nem tudom mit mondajak, és hogyan... Remélem segítetek... Köszönöm
2010. aug. 13. 22:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%

Ne csak azt mondd, hogy nem működik, hanem mondd is el, hogy miért.

Mondjuk nem szereted már, akkor mondhatod, hogy figyelj, a kezdeti szerelmünk kissé kihűlt, most már csak barátomként szeretlek, de ez így nem elég, azt javaslom, hogy váljunk szét.

Vagy ha van egy elviselhetetlen tulajdonsága, akkor azt is mondhatod, hogy nem bírod, hogy sosem keféli le a macskaszőrt a kanapéról, úgyhogy kész, ennyi, vége.

2010. aug. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
46%
Adathiba.
2010. aug. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

legyél őszinte!

mondd el hogy miért. ha pasi van a dologban akkor ne monnd el neki hogy más miatt csak annyit hogy nem érzed azt amit ugy gondolod hogy kellene

ilyenek...

2010. aug. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
51%

http://www.youtube.com/watch?v=syXC5N8Q51I

így, ő tudja a legjobban.

2010. aug. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%

Megkérdezhetem hogy ezt miért a fogamzásgátlás témakörbe írtad?:D Mondjuk jogos, az a legbiztosabb fogamzásgátlás ha szakítasz:D


De most a hülyeséget félretéve szerintem amit eddig elmondtak az bőven elég. Mondd el neki hogy mi az oka a szakításnak és hogy vége és ennyi. Nem kell túlspilázni.


Sok sikert!

2010. aug. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Engem a barátom 1 csodálatos év után elintézett azzal, hogy: "Akkor én most holnaptól nem jövök, jóó?"

Végül is hatásos volt, mert ezzel úgy kiábrándultam belőle, hogy soha ne akarjam visszakönyörögni magam, sem azt hogy beszéljük meg, meg ilyenek...

Szóval ez egy jó duma a teljes lepattintáshoz. Csak benne van a pakliban, hogy ezzel megnyomorítod vele a lelkivilágát. Tapasztalat. Úgyhogy én csak azt tudom ajánlani, hogy csak ÉRZÉSSEL! Sajnáld a dolgot te is nagyon. Vedd figyelembe, hogy ő még mindig szeret, meg ilyenek... (ha még szeret..)

Igaz, utoljára írom, de először gondold végig, hogy biztosan dobni akarod. Vagy ezt már régóta tervezgeted?

19/L

2010. aug. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!