Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ciklusom 6.napjan kezdtem el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciklusom 6.napjan kezdtem el szedni a fog.gatlot. Akkor mar vedeni fog 1 honap utan? (Jangee)

Figyelt kérdés
2021. jan. 1. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogyan a hozzá csomagolt leírásban is olvasható, ilyenkor egy hét után már véd. Az egy hónap több, szóval igen, véd.
2021. jan. 2. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A leirasban csak az van hogyha a 4-5.cilusban veszem akkor ved ugy,de akkor gondolom egy nap nem oszt..
2021. jan. 2. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:

A ciklus = menstruációs ciklus, a két vérzés közötti idő. A ciklus első napja, amikor megindul a vérzésed.

A tabletta úgy működik, hogy a szervezetedben a védelmet biztosító hormon szintje folyamatosan nő 21 napon át, azután csökken 7 napig, mert nem szeded, azután ismét szeded, ezért újra nő, és így tovább. A 21 nap alatt a hormonszint elég magas lesz ahhoz, hogy biztonsággal kitartson a 7 tablettamentes napon át. Jól gondolod, egy nap nem oszt, nem szoroz.

2021. jan. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Es akkor ugye az lehetetlen hogy peteresem meginduljon ugy hogy verzek?az utolso napokban!

Mert valahol olvastam h azert nem szabad keson bevenni mert akkor meg indul a peteeres es semmit nem er a tabi

2021. jan. 2. 19:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez akkora ritkaság, hogy belekerülsz az Orvosi Hetilapba. A peteérés a félidőben van, nem a vérzés utáni napon. A folyamatot a gyógyszer leállítja.
2021. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!