Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadt óvszer, egy éjszakás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt óvszer, egy éjszakás kaland, HIV?

Figyelt kérdés

Volt egy egyéjszakás kalandom. (Felnőtt ember vagyok, kérlek kíméljetek meg a véleményektől erről) Sosem mentem bele ilyenekbe, viszont akkor nagyon szerelmes voltam a férfibe, azóta természetesen tanultam az esetből, soha többé ilyet.

Megvolt az aktus, másnap hazamentem, és amikor elmentem pisilni, mintha egy óvszer darabot találtam volna, mikor kitöröltem. Mintha az ondótartály lett volna. Ha szakad a gumi akkor tudjuk, hogy nem egy kis lyukon szakad hanem kb az egész. De egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy az ondó tartály leszakadhat. Nem éreztem volna, ha elszakad? Még sosem szakadt el óvszer, ezért nincs tapasztalatom ilyenben. Természetesen utána rögtön ügyelet, 73 órás tabletta. A férfi állította, hogy a gumival minden rendben volt. Ezenkívül amitől még félek az a HIV-fertőzés. Utána olvasgattam, de örülnék ha leírnátok ti is a véleményeteket, hogy mennyi esély van rá egy aktuskor az átadásra, mert mindenhol mást láttam. Természetesen el szeretnék menni később HIV tesztre, de érdekelne a vélemény. S hogy mennyi az esély egyáltalán, hogy HIV fertőzött emberrel találkozunk. (Tudom nem mindentudók az emberek itt, csak kíváncsi vagyok milyen "statisztikákat" láthatok a válaszok között) Bocsánat ha összeszedetlen volt kicsit :)



#szex #fogamzásgátlás #HIV #egyéjszakás kaland #óvszer gumi #kiszakadt kiszakadás
2020. dec. 13. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a HIV től félnék, mert még ezeregy betegség van ami elkaphatsz. Hogy mennyi az esély? Nem tudom, nem hiszem hogy bárki tudná
2020. dec. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy az eset már egy jó ideje történt, lehet már egy éve is van lehet kicsikét több, pontosan nem tudom, semmi probléma nem jelentkezett azóta (bár tudom hogy egyes betegségek sokáig lappanganak ilyen például ugye a HIV is. Bár azt olvastam, hallottam, hogy elég sok embernél influenza szerű tünetek vannak, amelyek 1-2 héten belül elmúlnak) Csak most nézegettem a régebbi képeimet és eszembe jutott a helyzet. Sajnos eléggé rá tudok görcsölni egy-egy témára és napokat rágódni rajta, hiába történt már régen.
2020. dec. 13. 10:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha van gyanúja a HIV fertőzésnek, amint lehet ki kell vizsgáltatni (azt hiszem 4 hetet kell várni aktus után). Addig nem szabad mással lefeküdni, mert tovább adhatod.

Mekkora az esélye? Ha ő beteg volt, akkor nagy (sőt, még orális úton is terjedhet, ha van sérülés a szádban). Ne halogassad, menjél el kivizsgálásra!

2020. dec. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
hát elég kevés esély van hiv fertőzésre , de a 100os megnyugvást csak teszt tudja igazolni menj el éa nézesd meg magad😀
2020. dec. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hacsaknem intravénás szerhasználó a csávó elég minimális az esély :) kérj szűrést dokitol
2020. dec. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!