Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eszrevenne a lany ha benne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszrevenne a lany ha benne maradt volna az ovszer?

Figyelt kérdés
Lehet olyan h bennemaradt valakiben es nem erzi? Hallottam egy ilyen sztorit es nem igazan tudom elhinni h van ilyen.. allitolag kb 2 het mulva derult ki h benne maradt, ilyen van? Nem lesz baja tole?
2020. dec. 10. 05:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. dec. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez attól függ milyen nagyon mélyen maradt.

Velem még sose esett meg, de én is hallottam hasonló szitukat. Nyilván ha a huvelybemenetnél van, akkor már pisilésnél észrevenném, amikor kitörlöm magam. Egyéb esetben szerintem a hüvelyfolyás vagy lejjebb vinné vagy pedig akadályozná azt annyira, hogy gyanú merüljön fel

2020. dec. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A menstruációs kelyhet sem lehet érezni, pedig sokkal nagyobb és merevebb, mint egy gumi. Viszont a hüvely egész nap mozog, ezért nagyon kicsi az esélye, hogy két hétig ne csúszna lejjebb annyira, hogy észrevegye.
2020. dec. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó, és az ilyen férfi mégis mit képzel, hogy látja, hogy eltűnt a gumi, de nem szól? F
2020. dec. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha a csaj nem is, a párja csak észre venné, hogy eltűnt róla a gumi, nem?

Nem tudom elképzelni, hogy ne vegye észre egyik se.

Bennem már maradt, de már aktus közben észrevettük mindketten, hogy fura érzés. Valahogy lecsúszott közben. Nem tudom, én hogy tudtam volna magamnak kiszedni. Páromnak sikerült a hosszú ujjaival.

2020. dec. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5

Gondolom elég kellemetlen, sőt ijesztő egy ilyen szitu.

2020. dec. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy maradt bent egyszer hogy már húzts volna ki szerencsére a vége már kint volt.

Amugy én se tudom elképzelni hogy nek vezsik észre. Nem hiányzik nekik aktus után semmi?

2020. dec. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem venni észre.
2020. dec. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A szitu azért ijesztő, mert ugye nem véletlenül használtunk óvszert, persze megfordult a fejemben, hogy remélhetőleg nem lett baj... Egyébként utána párom átnézte az óvszert, mert furcsállotta hogy lecsúszott és kiderült hogy azért, mert lyukas volt. De szerencsére nem lett gond.

Az is kicsit ijesztő volt, hogy hogy fogjuk eltávolítani, elég kellemetlen lett volna dokihoz menni vele.

Párom kiszedte, az nem volt kellemes érzés, de nem vészes.

#5 voltam.

2020. dec. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!