Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruacio utani 3. Napon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruacio utani 3. Napon terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Mensi utani 3. Napon ciklus 8. Napjan keson vettuk eszre hogy kiszakadt a gumi, de baratom nem elvezett el. Lehet baj?
2020. nov. 26. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen
2020. nov. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Nem. Kb egy hétig mehet a menet, DE NE ERRE ALAPOZZATOK.
2020. nov. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem ment el,akkor kb nulla esély.
2020. nov. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Simán lehetsz. Menstruáció alatt is teherbe lehet esni. Nem igaz, hogy nincs esély teherbe esni mensi után vagy mensi alatt, mert esély van. Nem nagy, de van. Van ismerősöm aki azt hitte mensi után meg közben nem kelle védekezni, hát terhes is lett. Szóval kérlek tanuljatok, nézzetek utána. Kösz
2020. nov. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Védekeztek,és nem ment el a pasas,hol lehet terhes,könyörgöm? :D gumiból kiszöknek a kis előváladékok,amik kis százalékban tartalmaznak spermiumot?Sok gumi be van vonva spermaölő anyaggal,ha a szakadt gumiba nem élvezett bele,akkor kizárt.Egyébként bármikor teherbe eshetsz védekezés nélkül,mensi alatt is,de mivel védekeztetek,nem lehetsz az.Ha nem vagy biztos,két hét múlva tesztelj,de felesleges.
2020. nov. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

Van itt egy válaszoló, aki minden ilyen kérdésre bőszen hirdeti, hogy teherbe lehet esni mensi alatt, elélvezés nélkül, és persze behatolás nélkül is, és ha egy hét múlva megjött a menzeszed, az se jelenti, hogy nem vagy terhes. Élvezi, hogy a félőseket riogathatja.

Minden megeshet, természetesen, de éppen azért közismertek az ilyen extrém esetek, mert olyan ritkák, mert olyan elképesztő különlegességek. Mindenki hallott már kétfejű borjúról, de nem azért, mert gyakran születik, hanem éppen, mert ritkán.

2020. nov. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 szerintem leírni, hogy igen, teherbe lehet esni a ciklusod bármelyik napján nem bűn. Senki se mondta, hogy behatolás nélkül ez megtörténik és le lett írva hogy kis esély van rá így hogy elszakadt az óvszer, vagy előváladékkal,de attól még esély van rá.

Nem hiszem, hogy bűn, ezt elmondani, mert láthatóan, sokan nem tudják ezen az oldalon azt se hogy a fogantatád hogy történik, telenvan ilyen kérdésekkel az oldal, hogy belém élvezett lehetek terhes? Hát szerintem ezeknek az embereknek kéne legalább egyszer hallani valahol, hogy ja, így történik a megtermékenyítés. De hát isten ments hogy a népet paráztassuk. Senki se riogatni akar, de persze gondolj amit akarsz.

2020. nov. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%

Nem, nem bűn, ezt nem is írtam. Csak félrevezetés, csak ijesztgatés, ezt mondtam, mondom most is. Az anyuka a hároméves kisgyereke után rohan, elkapja a karját a járda szélén, és azt mondja neki: - Le ne lépj, mert elüt az autó! Hasonló... Hát ne nézzük a kérdezőket 3 évesnek. Szerintem többet ér, ha értelmes emberként kezeljük. Szeretkeztek, nem védekeztek, ezerszer hallották, tudják, hogy ha nem jön meg a havi vérzése a lánynak, akkor terhes. A napján nem jön meg, másnap se. Rettegve írja a kérdést, és harmad-, negyed-, ötödnapra megjön. Fellélegzik, közben pedig azt olvassa, hogy ez semmit sem jelent, lehet mégis terhes. Sokkal valószínűbb, hogy az a megkésett mensi inkább egy spontán vetélés volt, még a beágyazódás előtt-közben a blasztula egy letális mutáció miatt kilökődött. Szerintem érdemesebb rámutatni, hogy igenis terhes lett volna, de szerencséje volt, tehát vigyázzon, ne cibálja az alvó oroszlán bajszát.

Értem a jóindulatot a válaszodban, ám a módszert vitatom.

2020. nov. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!