Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szex után ellenőriztem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után ellenőriztem az óvszert, eldurrant, lehet, hogy már előtte is lyukas volt?

Figyelt kérdés
Használat után, úgy ellenőriztem az óvszert, hogy összeszorítottam a levegőt a végébe, de kipukkant. Lehet, hogy már előtte is volt rajta egy kissebb lyuk? Szükséges esemény utáni tabletta?

2020. nov. 26. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"összeszorítottam a levegőt a végébe, de kipukkant."

Te most azt írtad, hogy akkor lyukadt ki, amikor a végébe nyomtad a levegőt. Ha így történt, akkor egyértelműen a kezedben lyukadt ki.

2020. nov. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy már előtte volt egy apró lyuk rajta és esetleg az hasadt tovább.
2020. nov. 26. 17:27
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Erre nem tudunk biztos választ adni, lehet, hogy lyukas volt, lehet, hogy nem
2020. nov. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
valószínű, érdemes terhességben gondolkozni
2020. nov. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megmagyaráznád, hogy miért gondolod így?
2020. nov. 26. 17:54
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Nyugiii! Semmi gond gondolj bele ha lett volna rajta lyuk nem pukkan ki mert ott kiszokik a levegő de nem volt rajta lyuk összegyűlt a levegő kipukkant. Nagyon jól teszed egyébként hogy ellenőrzod :) nehogy vegyél be rá esemenyutanit
2020. nov. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
ajjaj, nagy a baj
2020. nov. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem csak meggyengült, de nem szakadt át, ergo nem tudott átjutni az ondó.


Ha lyukas lett volna, nem pukkant volna :)

2020. nov. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!